Home Kategorie Poruszające Zakopane ciało 4,5-latka koło Garwolina. Prokuratura postawiła zarzuty.

Zakopane ciało 4,5-latka koło Garwolina. Prokuratura postawiła zarzuty.

Zakopane ciało 4,5-latka koło Garwolina. Prokuratura postawiła zarzuty.

Matka odnalezionego w lesie martwego 4,5-latka i jej partner usłyszeli zarzuty zabójstwa – poinformowała prokuratura. Oboje mają 19 lat.

W Górkach niedaleko Garwolina odnaleziono zakopane zwłoki 4,5-letniego dziecka. Prokuratura Okręgowa w Siedlcach wszczęła śledztwo w sprawie o zabójstwo. Zarzuty usłyszała już Karolina W., 19-letnia matka dziecka oraz jej partner Damian G., również 19-latek. Podejrzani nie przyznają się do winy.

– „Złożyli zeznania tylko częściowo zbieżne ze stanem faktycznym, z zebranym materiałem dowodowym” – mówił na briefingu prasowym prok. Krzysztof Czyżewski z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

Śledczy nie ujawniają jeszcze szczegółów zeznań zatrzymanych. Prokuratura zamierza złożyć do sądu wniosek o ich tymczasowy areszt.

Wiadomo, że do śmierci dziecka mogło dojść na długo przed odnalezieniem ciała. Więcej odpowiedzi na pytania o śmierć malutkiego Leona ma przynieść zaplanowana na czwartek sekcja zwłok.

Karolina W. ma jeszcze jedno, 8-miesięczne dziecko.

– „Podjęte zostaną czynności w celu zabezpieczenia tego dziecka. To priorytet w tym postępowaniu” – przekazał prok. Czyżewski.

Nieoficjalnie mówi się, że 19-latka jest obecnie w kolejnej ciąży, tej informacji jednak prokuratura nie chce potwierdzić.

Tragedia pod Garwolinem. Zaginiony 4,5-latek nie żyje. Znaleziono jego zakopane zwłoki.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
Oferta zakończona!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz