Home Kategorie Ludzie Tomasz Lis na pierwszym nagraniu po udarze. Ma problemy z mówieniem.

Tomasz Lis na pierwszym nagraniu po udarze. Ma problemy z mówieniem.

Tomasz Lis opublikował pierwsze nagranie po przebytym udarze. Dziennikarz ma wyraźne problemy z mówieniem. Lis opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Tomasz Lis na bieżąco informuje o swoim stanie zdrowia. Dziennikarz już wcześniej zabrała głos, mówiąc, że lekarze odkryli u niego „dziurę w sercu”. Przykre wieści przekazał w krótkim wpisie na Twitterze. Teraz postanowił przemówić do swoich obserwatorów i jeszcze raz opowiedzieć o ciężkiej sytuacji, w jakiej się znalazł. Tomasz Lis cały czas przebywa w szpitalu pod czujnym okiem lekarzy.

Na zamieszczonym nagraniu dziennikarz mówi o odkryciu specjalistów, którzy zaobserwowali u niego „izolowany ubytek w środkowej części przegrody międzyprzedsionkowej” serca. Opowiedział też o pobycie w szpitalu i pozdrowił obserwatorów.

Dziennikarz mówi zdecydowanie wolniej, zacina się i przeciąga słowa. W pewnej chwili sprawił wrażenie, jakby zgubił wątek. Jest to jednak naturalne po tak traumatycznym przeżyciu. Umysł Tomasza Lisa wciąż zdaje się pracować tak jak przed udarem, jednak minie jeszcze sporo czasu, zanim będzie miał on szansę powrócić do pełni sił.

Tomasz Lis po raz kolejny trafił do szpitala. Ma „dziurę” w sercu.

Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz