Home Kategorie Życie Zdjęcie sprawdzianu z religii wywołało ogromną burzę w sieci. Ludzie w szoku.

Zdjęcie sprawdzianu z religii wywołało ogromną burzę w sieci. Ludzie w szoku.

Zdjęcie sprawdzianu z religii wywołało ogromną burzę w sieci. Ludzie w szoku.

Jak informuje portal „e-Dziecko”, uczeń nie potraktował poważnie zadania, które dostał na sprawdzianie z religii. Zdjęcie testu trafiło do sieci i wywołało ogromne emocje.

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie sprawdzianu, na którym uczeń nie potraktował poważnie zadania. Chodziło o wymienienie tajemnic różańca, a dokładnie o tajemnice części bolesnej, radosnej i chwalebnej. Wśród tych pierwszych uczeń wymienił bóle różnych części ciała, aby ostatecznie w piątej stwierdzić, że „wszystko boli”.

Nie lepiej było w kwestii tajemnic chwalebnych, gdzie wymienił, od kogo słyszy pochwały. Wśród wymienionych znalazła się też „chwaląca pani”. W końcu uczeń zamieścił notkę „Ze względu na to, że są to tajemnice, proszę o dyskrecję”.

Jak można było się spodziewać , takie odpowiedzi nie uzyskały wysokiej oceny. Na kartce widać ocenę 1+ i notatkę od nauczycielki „Boże”.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z internautek przypomniała, że nie ma obowiązku uczęszczania na lekcje religii. W odpowiedzi na taki argument ktoś inny zauważał, że wiele dzieci jest zmuszanych przez swoich rodziców, do brania udziału w tego rodzaju zajęciach.

Jeden z internautów stwierdził, że on postawiłby 5 za kreatywność, jaką wykazał się piszący ten sprawdzian uczeń.

– „Przykre to. Dzieciom trzeba chyba inaczej przedstawiać istotę poświęcenia i znaczenie męki Chrystusa dla naszej cywilizacji. Nawet jeśli miałoby to mieć wymiar humanistycznego symbolu a nie prawdy wiary” – napisał ktoś inny.

Źródło: e-dziecko.pl

Jasnowidz Jackowski przewiduje potworne zagrożenie. Nieodwracalne skutki dla ludzi.

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
13,59 zł
25,00 zł
Oferta zakończona!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz