Home Kategorie News PILNE! USA zmienia zasady gry. Grozi Putinowi: Jesteś w naszym zasięgu. Wojna nuklearna staje się faktem.
5.86K

PILNE! USA zmienia zasady gry. Grozi Putinowi: Jesteś w naszym zasięgu. Wojna nuklearna staje się faktem.

PILNE! USA zmienia zasady gry. Grozi Putinowi: Jesteś w naszym zasięgu. Wojna nuklearna staje się faktem.

Nieoficjalne informacje o szybszym rozmieszczeniu w Europie ulepszonych bomb jądrowych B61-12 to odpowiedź USA na szantaż jądrowy Putina. Sytuacja stawiana jest na ostrzu noża.

– „Sygnał jest czytelny: człowiek, który miałby w Rosji nacisnąć guzik atomowy, również zginie” – twierdzi wojskowy analityk płk Lewandowski. Wizja wojny nuklearnej staje się realna.

W środę Rosja przeprowadziła ćwiczenia nuklearne, a ich scenariusz dotyczył odpowiedzi na „zmasowane uderzenie jądrowe”. USA oczywiście zdecydowało się od razu na to odpowiedzieć.

– „Podczas ćwiczeń Rosjanie zaprezentowali rakiety, które miałyby zagrozić społeczeństwom krajów członkowskich NATO takim jak USA czy Wielka Brytania. Natomiast przeciek informacyjny z NATO dotyczy bomby, której jednym z zastosowań jest niszczenie podziemnych schronów i punktów dowodzenia. Moim zdaniem to bardzo czytelny sygnał, że człowiek, który w Rosji ewentualnie naciśnie guzik atomowy, zostanie zabity” – ocenia Piotr Lewandowski.

– „To przesłanie jest adresowane bezpośrednio do Władimira Putina, który posuwa się do stosowania nuklearnego szantażu, a brzmi ono: jesteś w naszym zasięgu” – dodał.

– „Grożenie rozpętaniem atomowej wojny, czy to w konflikcie w Ukrainie, czy też wobec wyimaginowanego zagrożenia Rosji to narracja, która ma nakłonić niektóre zachodnie rządy do wywierania presji na Ukrainę w sprawie zakończenia wojny w drodze negocjacji. Tyle że wówczas Ukraina musiałaby pogodzić się z utratą części terytorium” – tłumaczy Lewandowski.

Sklepy będą otwarte krócej przez drogi prąd! Pierwsza sieć w Polsce podjęła decyzję.

Źródło: wp.pl

Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA
Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA
179,99 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz