Home Kategorie Ludzie Szokujące słowa Jana Peszki o polskich wokalistkach. „C**y, które śpiewają o niczym”. Szczera odpowiedź Wieniawy..

Szokujące słowa Jana Peszki o polskich wokalistkach. „C**y, które śpiewają o niczym”. Szczera odpowiedź Wieniawy..

Szokujące słowa Jana Peszki o polskich wokalistkach. „C**y, które śpiewają o niczym”. Szczera odpowiedź Wieniawy..

​Jan Peszek na łamach książki „Nak***am zen” stwierdził, że młode piosenkarki są „c*pami niemającymi nic do powiedzenia”. Na te słowa odpowiedziała Julia Wieniawa.

W książce pojawia się temat dotyczący twórczości Marii, która porzuciła aktorstwo na rzecz tworzenia muzyki. Na początku zdziwiło to aktora, ale popiera córkę i to że podąża ona własną drogą.

– „(…) To, co ciebie cechuje jako artystkę, to że nigdy w twojej twórczości nie ma cechy kopistki. Czym przesiąknięte są wszystkie te c*py z naszego polskiego rynku, które po prostu nie mają nic do powiedzenia. Śpiewają o niczym (…) Nie chcę rzucać w tej chwili nazwisk, ale te tak zwane skarby narodowe, no, dla mnie to jest g*wno. Szalenie utalentowane, w sensie, że elastyczne, muzykalne, no ale to natura dała. Na przykład piękny głos, barwę. Tylko to jest totalnie o niczym” – stwierdził.

Na to dictum odpowiedziała między innymi Julia Wieniawa. Jedna z najwybitniejszych polskich artystek młodego pokolenia.

– „Jeżeli to rzeczywiście cytat, to bardzo jest on generalizujący i krzywdzący. Nie wiem, jak się do niego odnieść. Jeżeli chodzi o mnie, to mam wiele rzeczy do przekazania i myślę, że na pewno na drugiej płycie będzie to bardziej zauważalna” – stwierdziła.

Uważa ona również, że młode osoby z branży mają naprawdę sporo do zaoferowania:

– „Kurczę, nie uważam, żeby młode osoby nie miały nic w głowie i nie miały nic do powiedzenia. Ja bardzo często wypowiadam się na różne ważne sprawy” – dodała artystka.

Putin wyłożył karty na stół. O wszystko obwinia Polskę.

Źródło: natemat.pl

 

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
Oferta zakończona!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz