Home Kategorie News To koniec. Znów wybuchła masowa panika. Kilkaset milionów ludzi objętych lockdownem z powodu groźnego wirusa.

To koniec. Znów wybuchła masowa panika. Kilkaset milionów ludzi objętych lockdownem z powodu groźnego wirusa.

To koniec. Znów wybuchła masowa panika. Kilkaset milionów ludzi objętych lockdownem z powodu groźnego wirusa.

​Chiny kontynuują politykę 'zero Covid”. Z powodu dwóch nowych „wysoce zaraźliwych” wariantów COVID-19 władze zdecydowały się objąć lockdownem 210 milionów ludzi w całym kraju.

– „Rządząca krajem Komunistyczna Partia Chin wprowadza drakońskie restrykcje pomimo zaledwie kilku przypadków, które jednak – w ocenie władz – grożą wywołaniem nowej epidemii w narodzie. Wśród miast objętych lockdownem jest również Wuhan, gdzie zaczęła się pandemia” – napisał australijski portal news.com.au.

– „Wzrost zakażeń wirusem Covid-19 obserwowany jest także w Kantonie, co powoduje zamykanie kolejnych dzielnic i konieczność codziennego testowania mieszkańców w całym mieście. Wprowadzane są zakazy spożywania posiłków w restauracjach w wielu dzielnicach” – przekazał South China Morning Post.

– „Liczba zakażeń w stolicy Kantonu wyniosła w piątek 139, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do 65 przypadków dzień wcześniej” – patrząc na te dane można zacząć się zastanawiać czy Chiny przypadkiem nie przesadzają?

UWAGA! Fatalne wieści dla Polaków. Miliony zostaną bez pieniędzy.

Źródło: RMF24.pl

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz