Home Kategorie Poruszające Ta historia wywoła u ciebie łzy wzruszenia. Pojechał rowerem po najdroższy lek świata dla małej Zosi [WIDEO]

Ta historia wywoła u ciebie łzy wzruszenia. Pojechał rowerem po najdroższy lek świata dla małej Zosi [WIDEO]

Ta historia wywoła u ciebie łzy wzruszenia. Pojechał rowerem po najdroższy lek świata dla małej Zosi [WIDEO]

Bartosz Wójcik piekarz z Suchej Beskidzkiej w Małopolsce przejechał rowerem 1000 km z Zakopanego na Hel aby pomóc chorej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), 5-miesięcznej Zosi.

Młody i dzielny rowerzysta o swoich przygodach rozmawiał z portalem RMF FM. Mówił naprawdę dużo o swojej pasji. Na pytanie, co było najcięższego w przygotowaniach do wyprawy, odpowiada bez zastanowienia  – zgranie pogody z urlopem.

W wolnych chwilach robi to, co najbardziej uwielbia – jeździ na rowerze. Jednak na co dzień pracuje jako piekarz. Ze względu na akcje dla małej Zosi, szef mu dał urlop w październiku.

Mówił bez wahania, że zdecydowanie najlepiej jechało się oczywiście nad morzem. Był najważniejszych atrakcjach w Gdańsku, Sopocie czy na Helu.

– „Mój organizm najlepiej funkcjonuje na rowerze!. Każdy powinien mieć swoją pasję. Te sportowe są najlepsze” – mówił. Wspomniał też, że podczas jego podróży ludzie byli niezwykle życzliwi. Często pocowali mu nawet nocować za darmo.

Pomaganie to wielka przyjemność, a trzeba pamiętać, że każdy z nas może kiedyś tej pomocy potrzebować. Wierzę, że Zosia wyzdrowiej i kiedyś sama będzie pomagać innym. Jak każdy dołoży choć mała cegiełkę, to suma powinna być wysoka” – stwierdził Bartek.

Obecnie na koncie wsparcia dla Zosi Pająk jest 1 136 095 zł, brakuje ciągle 8 989 436,88 zł. Zbiórkę wsparło już wsparło 23 807 osób, w tym wielu, którzy o akcji dowiedzieli się dzięki Bartoszowi – piekarzowi z Suchej Beskidzkiej.

Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak.

UWAGA! Fatalne wieści dla Polaków. Miliony zostaną bez pieniędzy.

Źródło: RMF24.pl

Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki
93,60 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Do 48% zniżki na: Masaż - Czekolada w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz