Home Kategorie Niesamowite Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec obecnego roku. Zwraca uwagę na ważne słowa.

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec obecnego roku. Zwraca uwagę na ważne słowa.

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec obecnego roku. Zwraca uwagę na ważne słowa.

Aida Kosojan-Przybysz przekazała ważne wieści dotyczące najbliższej przyszłości. Lepiej wziąć pod uwagę jej wskazówkę.

Przepowiednie jasnowidzów mogą wiele powiedzieć o nadchodzących czasach. Często są jednak bardzo tajemnicze. Jasnowidzka Aida wyłamuje się jednak z tego schematu i często mówi, co możemy zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęście w życiu. Jej najnowsza wypowiedź daje dużo do myślenia.

Aida nie przekazała jeszcze, co czeka nas w przyszłym roku. Nadal pozostaje nam jednak kilka tygodni, aby wpłynąć na swoje życie jeszcze w 2022. Jasnowidzka zwraca uwagę na pewne słowa.

Jakiego słowa używamy najczęściej, gdy zaczynamy nowy dzień? Wiele osób budzi się rano i od razu skupia się na obowiązkach. Myślimy często z niechęcią: „muszę zrobić to…”, „muszę zrobić tamto…”. Robiąc to pozbawiamy się wolnej woli i odbieramy sobie radość z życia. Ciężko wtedy spełniać swoje pragnienia. Zapominamy o celach na przyszłość, bo wmawiamy sobie, że nie mamy czasu lub energii.

Wystarczy jednak zmienić słowo „muszę” na „chcę”. Gdy zaczniemy używać go w myślach, odzyskamy poczucie sprawczości – zaczniemy wierzyć, że to my decydujemy o tym, co nas spotyka.

– „myśl”, że muszę… buduje we mnie duże napięcie, „myśl”, że chcę… otwiera we mnie ogromnie pokłady pozytywnej energii – napisała Aida.

Koncepcja rozwoju duchowego opiera się na tym, że nasze myśli tworzą rzeczywistość, w jakiej się znajdujemy. To my sami odpowiadamy za to, czy jesteśmy szczęśliwi. Według prawa przyciągania dostajemy od życia to, na czym skupia się nasza uwaga. Według jasnowidzki warto zadbać o to, jakich myśli używamy, by coś opisać.

Przewidziała eksplozję w Czarnobylu i śmierć Diany. Jej przepowiednia na 2023 rok jest przerażająca.

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
Oferta zakończona!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz