Home Kategorie Ludzie Wstrząsające doniesienia w sprawie Jerzego Stuhra. Ujawniono zeznania motocyklisty.

Wstrząsające doniesienia w sprawie Jerzego Stuhra. Ujawniono zeznania motocyklisty.

Wstrząsające doniesienia w sprawie Jerzego Stuhra. Ujawniono zeznania motocyklisty.

Jerzy Stuhr spowodował wypadek na al. Mickiewicza w Krakowie. „Fakt” dotarł do zeznań motocyklisty potrąconego przez aktora. Według nich Stuhr miał uciekać dwukrotnie.

– „Jerzy Stuhr, który po pijaku potrącił w Krakowie motocyklistę, próbował dwukrotnie uciekać po incydencie!” – to najnowsze ustalenia „Faktu”, który dotarł do zeznań Sławomira G., potrąconego motocyklisty.

– „Stuhr twierdził również, że potrącony udaje, że coś go boli. Wielki aktor miał też utrudniać policji zbadanie go alkomatem” – czytamy.

„Fakt” relacjonuje, że 17 października Sławomir G. jechał odebrać jedzenie z firmy cateringowej, gdzie pracuje. Na skrzyżowaniu w jego motocykl uderzył lexus. Kierowca się nie zatrzymał. Pomimo ogromnego bólu ręki, motocyklista ruszył w pogoń.

– „W końcu przed skrzyżowaniem Sławomirowi G. udało się wyprzedzić lexusa. Podszedł do samochodu i powiedział kierowcy […], że ma nagranie na kamerce, jak został potrącony i pokaże je policji. Wtedy lexus ruszył. Sławomir G. wsiadł na motocykl i dalej go ścigał. Ponownie zajechał drogę lexusowi i przyhamował” – napisał „Fakt”.

– „Kierowca próbował we mnie wjechać, zepchnąć mnie. Ja dodałem troszeczkę gazu i znów zahamowałem. On wtedy jechał buspasem. Zablokowałem mu możliwość dalszej jazdy” – zeznał policjantom Sławomir G.

W zeszłym tygodniu Stuhr w rozmowie z „Faktem” tłumaczył, dlaczego wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu.

– „Ja jestem dobrej myśli, bo nikomu nic nie zrobiłem. Parę kieliszków wina więcej… Nagle okazało się, że dziennikarz, z którym wydawało mi się, że jestem umówiony następnego dnia, czeka na mnie wtedy i tyle” – powiedział.

Wcześniej Maciej Stuhr opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie swojego ojca dotyczące wypadku.

– „Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. […]  Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji” – pisał.

Źródło: Fakt

Tragedia Maryli Rodowicz. To smutne, co spotkało ją na starość.

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz