Home Kategorie Poruszające Nie żyją 10-latek, 12-latek i 10-miesięczna dziewczynka. Krzyczały „pomóż mi, Boże!”

Nie żyją 10-latek, 12-latek i 10-miesięczna dziewczynka. Krzyczały „pomóż mi, Boże!”

Nie żyją 10-latek, 12-latek i 10-miesięczna dziewczynka. Krzyczały „pomóż mi, Boże!”

W tragicznym pożarze domu w Nowym Jorku śmierć poniosły cztery osoby, w tym troje dzieci. Próby ich ratowania były nieskuteczne.

Jak mówią krewni i sąsiedzi, w pożarze domu zginęli trzej bracia w wieku 10, 12 i 22 lat, a także 10-miesięczna córka najstarszego z nich.

– „Przerażone dzieci desperacko waliły w okna płacząc i krzycząc „Pomóż mi, Boże!” […] Widziałam ręce w oknach, a potem płomienie ogarniające okna, a potem nie było już żadnego dźwięku” – relacjonowała sąsiadka ofiar Merlyn Persaue.

– „Trzech facetów wbiegło po schodach i kopało drzwi tak mocno, jak tylko mogli, ale nie zdołali ich otworzyć. Próbowali, ale było za późno” – opowiadała Persaue.

Zdaniem policji dwaj młodsi chłopcy zmarli na miejscu. Ich starszy brat i jego dziecko zostali zabrani do szpitala, ale nie przeżyli.

Inny z sąsiadów wyjaśnił, że uratował kobietę i małą dziewczynkę. Jak powiedział, nie wiedział, że wewnątrz był ktoś jeszcze. W pożarze ranni zostali dwaj mężczyźni, którzy starali się uratować ofiary. Obecnie są w szpitalu. Lekkie obrażenia ponieśli też strażacy.

Źródło: PAP

Zakrwawione zwłoki dziecka w krzakach. „Zmarł zanim zgłoszono zaginięcie”.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz