Home Kategorie Poruszające Szok! Kopał i bił po twarzy 14-letnią tenisistkę. Wstrząsające nagranie.

Szok! Kopał i bił po twarzy 14-letnią tenisistkę. Wstrząsające nagranie.

Szok! Kopał i bił po twarzy 14-letnią tenisistkę. Wstrząsające nagranie.

14-letnia tenisistka została skopana i pobita przez swojego ojca podczas treningu w Belgradzie. Na szokujące nagranie zareagowała Daria Abramowicz, psycholog, która współpracuje z Igą Świątek.

Igor Jurić zamieścił w social mediach przerażające nagranie, na którym widać znęcanie się nad młodą zawodniczką. Mężczyzna najpierw kopie dziewczynę w brzuch, później wymierza kolejne ciosy w twarz. Kiedy dziewczyna siada na ławce, mężczyzna podnosi ją, powala na ziemię i kopie.

– „Jestem w szoku. Widziałem wiele strasznych rzeczy, ale to zrobiło na mnie najsilniejsze wrażenie. Ważne jest, aby zobaczyć, jak zareagują instytucje. Mamy tożsamość sprawcy, jak i ofiary. Złożymy skargę karną!” – napisał Jurić.

Dodał, że powodem agresywnego zachowania szkoleniowca było rzekome „nieprzykładanie się do wykonywanych ćwiczeń” przez tenisistkę, która uchodzi za duży talent.

Zdarzenie miało miejsce na kortach Crvenej Zvezdy w Belgradzie. Okazuje się, że to rodzina pochodząca z Chin. Tenisistka ma 14 lat, a oprawcą jest jej ojciec. Nagranie spotkało się z ogromnym oburzeniem środowiska tenisowego.

– „O mój Boże! Wszyscy musimy zgłaszać tego typu nadużycia” – napisała Pam Shriver, jedna z najlepszych deblistek w historii. Zareagował też sztab Igi Świątek.

– „Jako część tenisowego świata musimy wstać, gdy jesteśmy świadkami tego typu sytuacji. […] Przede wszystkim musimy edukować i mówić więcej o przemocy w sporcie i naszym codziennym życiu” – zauważyła psycholog w sztabie liderki rankingu WTA Daria Abramowicz.

Zakrwawione zwłoki dziecka w krzakach. „Zmarł zanim zgłoszono zaginięcie”.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz