Home Kategorie Poruszające Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Łowcy pedofilów z grupy Elusive Child Protection Unit Poland zatrzymali w Poznaniu mężczyznę, który był pewien, że umawia się z 10-letnią dziewczynką. Kiedy Andrzej K. zorientował się, że to pułapka, zaczął uciekać.

Pedofil został zdemaskowany przez łowców pedofilów z grupy Elusive Child Protection Unit Poland. Jej członkowie w Poznaniu zatrzymali mężczyznę, który był przekonany, że rozmawia z 10-latką.

– „W dniu dzisiejszym nasza grupa dotarła do Poznania. Andrzej K. pisał z wirtualnym dzieckiem od 22 maja, godzinę przed spotkaniem napisał naszemu wabikowi, że jego obowiązkiem jest nauczyć 10 letnią dziewczynkę seksu” – poinformowali przedstawiciele grupy.

– „Mam nadzieję, że penis wejdzie w twoją cipkę” – wiadomości o takiej treści mężczyzna wysyłał do łowcy podającego się w sieci za dziecko.

Andrzej K. umówił się na spotkanie z „10-latką”, a na miejscu czekali już na niego członkowie grupy. Kiedy mężczyzna zorientował się, że to pułapka, zaczął uciekać. Później tłumaczył się, że „nic nie zrobił” i „to było tylko pisanie”.

Mężczyzna powiedział także, że „nie ciągnie go do dzieci”. Jednocześnie przyznał, że już wcześniej był karany za podobne przestępstwo.

Źródło: WP

Szok! Kopał i bił po twarzy 14-letnią tenisistkę. Wstrząsające nagranie.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz