Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski przeraził się swoich myśli. Mówił o śmierci.

Jasnowidz Jackowski przeraził się swoich myśli. Mówił o śmierci.

Jasnowidz Jackowski przeraził się swoich myśli. Mówił o śmierci.

Krzysztof Jackowski zorganizował kolejną transmisję wideo. Była ona jednak inna niż zwykle. Tym razem jasnowidz rozmawiał o śmierci i o tym, co znajduje się poza naszą rzeczywistością.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i przemyśleniami dotyczącymi różnych tematów. Ostatnio zajął się wątkiem śmierci, podkreślając, że mamy prawo dociekać, czym ona tak naprawdę jest.

Jackowski powiedział np. o swojej mamie, która już nie żyje. W pewnym momencie aż podskoczył. Podkreślał, że „ma wrażenie, jakby był w cieczy, unoszony bezwolnie”. Zaznaczał też, że „to jeszcze nie jest odejście”.

– „Jakby świadomość wstała, ale się położyła. Jakby mogła wstać, ale szybko takie opamiętanie, że musi leżeć. Wróciła w ten stan, w którym była” – dodał.

Później kontynuował swoje rozważania dotyczące śmierci.

– „Jakby nie rozumiała, że może wyjść. Jakby ręce… Jakby usiadła i wróciła. A potem taki lęk i ręce, one wychodziły, a ciało leżało. Jakby dopiero rozumiała, że jest oddzielona” – opowiadał Jackowski.

W trakcie kolejnej próby skupienia się nagle przerwał czynność. Przepraszał też widzów. Nie zdradził, co zobaczył, ale był ewidentnie poruszony.

– „Poczułem, że nie powinienem” – podsumował.

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec obecnego roku. Zwraca uwagę na ważne słowa.

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
199,00 zł
249,00 zł
18 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym autem po torze wyścigowym od 199 zł z Super-Cars.pl - wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz