Home Kategorie Życie Aresztowano rosyjskiego zbrodniarza. Miał zabić m.in ukraińskiego ministra obrony.

Aresztowano rosyjskiego zbrodniarza. Miał zabić m.in ukraińskiego ministra obrony.

Aresztowano rosyjskiego zbrodniarza. Miał zabić m.in ukraińskiego ministra obrony.

Kolejny agent i zbrodniarz wojenny na usługach Rosji, został aresztowany. Widać, że Ukraina radzi sobie bardzo dobrze z wyłapywaniem takich przestępców.

– „Aresztowano agenta rosyjskich służb, który miał za zadanie zamordować ministra obrony Ukrainy Ołeksija Reznikowa i szefa ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) Kyryło” – przekazało Biuro Prokuratora Generalnego Ukrainy.

Agenta aresztowano w sierpniu, dzięki złożonej operacji ukraińskich służb, lecz informacja ta trafiła do mediów publicznych dopiero teraz.

Aresztowany to mieszkaniec obwodu ługańskiego, który od 2014 roku popierał agresję Rosji przeciwko Ukrainie i osobiście brał udział w działaniach zbrojnych.

– „Po rozpoczęciu agresji Rosji na Ukrainę w lutym br. przebywał w Rosji, gdzie został zwerbowany przez Zarząd Główny Sztabu rosyjskich sił zbrojnych” – przekazało Biuro Prokuratora Generalnego.

Jak wskazują ustalenia Prokuratora Generalnego, w maju 2022 roku mężczyzna otrzymał zadanie przygotowania zabójstwa jednego z dowódców oddziału wojska ukraińskiego co miało być dla niego testem czy jest w stanie poradzić sobie z innymi celami takimi jak np. morderstwo ministra obrony Reznikowa. Za każdy cel miał otrzymać 100 tysięcy dolarów. Oskarżono go o zdradę stanu.

Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Źródło: RMF24.pl

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
Oferta zakończona!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz