Home Kategorie News Ludzie wpadli w panikę. Masowa ucieczka z jednej z największych fabryk w kraju.

Ludzie wpadli w panikę. Masowa ucieczka z jednej z największych fabryk w kraju.

Ludzie wpadli w panikę. Masowa ucieczka z jednej z największych fabryk w kraju.

Nagrania w mediach społecznościowych sugerują, że pracownicy największej fabryki składającej telefony Apple w Chinach zaczęli masowo uciekać z fabryki.

Powodem było to, że zakład  zakładu w mieście Zhengzhou zmaga się z COVID-19. Pracownicy pieszo wracali do swoich rodzinnych miejscowości, oddalonych nawet o ponad 100 kilometrów.

Pracownicy fabryki firmy Foxconn skarżyli się w mediach społecznościowych na złe warunki i restrykcje covidowe panujące w zakładzie. Firma według oficjalnych informacji ma zatrudniać ponad 200 tysięcy osób.

– „Władze miejscowości obawiają się, że pracownicy powracający ze zmagającego się z ogniskiem Covid-19 Zhengzhou spowodują dalsze rozprzestrzenianie się koronawirusa” – przekazał Reuters.

– „Sama fabryka Foxconn’a w Zhengzhou wydała w niedzielę trzy oświadczenia, w których przekonywała, że może zapewnić bezpieczny przejazd pracownikom, którzy zechcą wyjechać, oraz bezpieczne warunki pracy tym, którzy zostaną” – podano.

Ludzie jednak nie dali wiary tym zapewnieniom. Na platformach społecznościowych pojawiły się nagrania przedstawiające duże grupy ludzi idących autostradami i mniejszymi drogami; wielu ma ze sobą walizki. Ludzie się boją.

Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Źródło: forsal.pl

 

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz