Home Kategorie Poruszające Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Około 30-letnia kobieta spadła z 10. piętra jednego z bloków w Szczecinie. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z tego zdarzenia.

Do dramatu doszło w poniedziałek po południu na osiedlu przy ul. Wilczej w Szczecinie. Jak podaje portal 24kurier.pl, kobieta wypadła z okna na 10. piętrze jednego z bloków.

– „To niestety prawda. Wezwanie do tego zdarzenia otrzymaliśmy po godz. 14. Ok. 30-letnia kobieta poniosła śmierć” – potwierdziła portalowi Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

W sieci krąży film nagrany prawdopodobnie przez sąsiadów z innego bloku. Wynika z niego, że kobieta przed upadkiem próbowała się ratować. W komentarzach pojawia się wiele wątpliwości dotyczącej sytuacji.

Na nagraniu widać, jak kobieta trzyma się zewnętrznej strony parapetu. W pewnym momencie ktoś stara się jej pomóc, ale nie udaje mu się wciągnąć kobiety z powrotem.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że mogło to być samobójstwo. Policja nie komentuje jednak tych doniesień, ani okoliczności zdarzenia.

Pedofil „chciał nauczyć” 10-latkę seksu. „Penis wejdzie w twoją cipkę”.

Wyszczuplanie i modelowanie ciała
Wyszczuplanie i modelowanie ciała
249,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki: od 249 zł za 12 zabiegów i więcej opcji w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz