Home Kategorie Poruszające Krwawa bójka dzieci w Halloween. Chłopiec został kilkukrotnie ugodzony nożem.

Krwawa bójka dzieci w Halloween. Chłopiec został kilkukrotnie ugodzony nożem.

Krwawa bójka dzieci w Halloween. Chłopiec został kilkukrotnie ugodzony nożem.

14-letni chłopiec trafił w ciężkim stanie do szpitala po tym, jak kilka razy ugodzono go nożem. Dramat rozegrał się w Krobi w Wielkopolsce w Halloween.

W miejscowości Krobia doszło do krwawej bójki pomiędzy grupami 14- i 15-latków. Jeden z chłopców został kilkukrotnie ugodzony nożem i trafił do szpitala w ciężkim stanie.

– „Na miejscu zastaliśmy przytomną osobę, zaopatrzoną już przez strażaków z OSP w Krobi, którzy udzielili pierwszej pomocy przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego” – mówił asp. szt. Sebastian Kasperkowiak z gostyńskiej Państwowej Straży Pożarnej, cytowany przez portal gostynska.pl.

– „Był tam tłum młodych ludzi, którzy się wokół przemieszczali. To były dzieci, które wyglądały na dziesięć, czternaście, może piętnaście-szesnaście lat” – powiedziała Polsat News Marta Stopska, dziennikarka portalu gostyn24.pl, która była na miejscu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 14-letni chłopiec mógł otrzymać nawet 7 ciosów nożem. Rany były poważne i zagrażały jego życiu. Chłopca przetransportowano do szpitala w Poznaniu.

Nieoficjalnie ustalono, że pomiędzy nastolatkami doszło do konfliktu. Chłopcy spotkali się na skrzyżowaniu ul. Pogodnej i Spokojnej w Krobi. Miało wtedy dojść do wymiany zdań i kłótni. Po zdarzeniu sprawca uciekł. Policja zatrzymała prawdopodobnego sprawcę ataku, który został przesłuchany.

Źródło: Polsat News

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Wycena mieszkania
Wycena mieszkania
30,00 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Wycena mieszkania z analizą średnich cen mieszkań i więcej od 30 zł z urban.one

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz