Home Kategorie Ludzie Nie żyje słynna pisarka. Zmarła nagle w wieku zaledwie 49 lat.

Nie żyje słynna pisarka. Zmarła nagle w wieku zaledwie 49 lat.

Nie żyje słynna pisarka. Zmarła nagle w wieku zaledwie 49 lat.

Nie żyje Julie Powell. Pisarka kulinarna, której wpisy posłużyły twórcom filmowego hitu „Julie i Julia”, zmarła nagle w wieku 49 lat. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca.

Zmarła Julir Powell, popularna autorka książek kulinarnych oraz bloga „Julie/Julia Project”, który zainspirował Norę Ephton do stworzenia filmu „Julie i Julia” z Maryl Streep. O śmierci pisarki poinformował jej mąż. Jak podają media, bezpośrednią przyczyną śmierci Powell było zatrzymanie akcji serca. 49-latka zmarła w swoim domu w stanie Nowy Jork.

– „Wysyłamy nasze najgłębsze kondolencje wszystkim, którzy znali i kochali Julie, czy to osobiście, czy poprzez głębokie połączenia, które wykuła z czytelnikami swoich wspomnień” – napisała w sieci redaktorka Judy Clain.

Julie Powell stała się znaną influencerką kulinarną po tym, jak postanowiła wypróbować wszystkie przepisy z książki Julii Child „Mastering The Art of French Cooking”. Jej historią zainteresowali się wydawcy, co zaowocowało kulinarnym bestsellerem zatytułowanym „Julie & Julia: 365 Days, 524 Recipes, 1 Tiny Apartment Kitchen”, a potem powstaniem filmu „Julie i Julia” z Amy Adams i Meryl Streep w rolach głównych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ABC News (@abcnews_au)

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz