Home Kategorie Poruszające Milena dostała 41 ciosów nożem od męża. „On ją śledził”.

Milena dostała 41 ciosów nożem od męża. „On ją śledził”.

Milena dostała 41 ciosów nożem od męża. „On ją śledził”.

Milena G. żyła w separacji z mężem. 30 października została zadźgana na progu własnego domu. – Bała się o siebie i synka, bo mąż ją śledził – powiedziała jej przyjaciółka Anna.

28-letnia Milena bawiła się z przyjaciółmi w klubie „Moon” w Stadtallendorf w Niemczech.

– „Milena tańczyła, świetnie się bawiła. Ale ciągle z obawą patrzyła na drzwi” – powiedziała jej przyjaciółka Anna, która była w klubie z Mileną.

W pewnym momencie do 28-latki podszedł jej mąż, z którym była w separacji. Poprosił ją, żeby wyszła na zewnątrz i porozmawiała z nim. Milena odmówiła.

– „Zapłacisz za to” – powiedział mężczyzna.

– „Milena się go bała. Wiele razy mówiła mi, że on jej coś złego zrobi. Bała się też o ich 2,5-letniego synka Arisa” – dodała Anna.

Milena wyszła z klubu około 3:00 i wezwała taksówkę. Przyjaciele pytali, czy mają odwieźć ją do domu.

– „Nie, nie musicie ze mną jechać. Co mogłoby mi się stać?” – odpowiedziała 28-latka i pojechała do domu.

Milena mieszkała z synkiem w apartamentowcu przy Theodor-Heuss-Strasse. Przed domem czekał na nią zabójca. Mąż miał zadać kobiecie 41 ciosów nożem. Najpierw w plecy, a gdy się odwróciła, również w klatkę piersiową.

– „Była życzliwa, lojalna i miała złote serce. Studiowała prawo, ale zrobiła sobie przerwę ze względu na synka. Ostatnio pracowała w urzędzie skarbowym” – powiedziała o Milenie Anna, która znała ją od dziecka.

– „Była wspaniałą mamą, robiła wszystko dla swojego dziecka. Obawiała się, że mąż wywiezie synka do Azerbejdżanu, skąd pochodzi” – dodała przyjaciółka.

Para pozostawała w separacji od stycznia 2022 roku. 34-letni mąż Mileny nie mógł się z tym pogodzić. Wciąż nachodził kobietę.

– „Chował się na korytarzu, pojawiał się w sklepie, gdzie robiła zakupy i na placu zabaw. Stał przed domem i ją obserwował. To był terror psychiczny. Milena była przerażona i zawiadomiła policję” – stwierdziła Anna.

Według relacji kobiety para poznała się kilka lat temu na wakacjach w Turcji. 2,5-letni Aris jest pod opieką babci, a jego ojciec przebywa w areszcie pod zarzutem morderstwa.

Źródło: Bild

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz