Home Kategorie Poruszające 15-latka robiła selfie. Nagle runęła z czwartego piętra. Przerażające nagranie.

15-latka robiła selfie. Nagle runęła z czwartego piętra. Przerażające nagranie.

15-latka robiła selfie. Nagle runęła z czwartego piętra. Przerażające nagranie.

Do tragicznego wypadku doszło w Turcji. 15-latka zmarła po upadku z dachu czteropiętrowego budynku. Dziewczyna prawdopodobnie straciła równowagę, robiąc selfie.

Do tragedii doszło w mieście Ortaca w regionie Morza Egejskiego. Melike Gun Kanavuzlar weszła na dach bloku, aby zrobić selfie.

Jak informuje The Sun, 15-latka próbowała sięgnąć po telefon, który wypadł jej z rąk. Gdy straciła równowagę, spadła z wysokości czwartego piętra. Niestety, nie przeżyła.

W sieci krąży nagranie, na którym widać, jak 15-latka spada z 4-piętrowego bloku na oczach przerażonych świadków. Tragedia została sfilmowana przez kamery monitoringu budynków w okolicy.

Nastolatka w stanie krytycznym trafiła na oddział intensywnej terapii szpitala w Mugli. Niestety, jej życia nie udało się uratować. W niedzielę odbył się pogrzeb.

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny [WIDEO 18+]

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz