Home Kategorie Poruszające Horror w szpitalnych kostnicach. Morderca nagrywał, jak wykorzystuje seksualnie zwłoki dzieci.

Horror w szpitalnych kostnicach. Morderca nagrywał, jak wykorzystuje seksualnie zwłoki dzieci.

Horror w szpitalnych kostnicach. Morderca nagrywał, jak wykorzystuje seksualnie zwłoki dzieci.

David Fuller, podwójny morderca, znowu stanął przed sądem. Tym razem przyznał się do tego, że wykorzystywał seksualnie zwłoki dzieci i kobiet w szpitalnych kostnicach.

68-letni Fuller z Wielkiej Brytanii został skazany w grudniu 2021 roku na podwójne dożywocie za zabójstwo dwóch kobiet. 25-letnia Wendy Knell została zabita w czerwcu 1987 roku. Była bita i duszona. W listopadzie tego samego roku Fuller uprowadził 20-letnią Caroline Pierce sprzed jej domu. Trzy tygodnie później jej zwłoki zostały odnalezione przez rolnika. Caroline była naga, na ciele miała jedynie rajstopy. Również była bita i duszona. Po śmierci obie kobiety były wykorzystywane seksualnie.

Przez wiele lat policja nie mogła ustalić sprawcy makabrycznych zbrodni. W końcu jednak śledczy trafili na trop Fullera. Ślady jego DNA odnaleziono na intymnych częściach ciała oraz rajstopach zabitych kobiet. W trakcie przeszukania domu podejrzanego policja znalazła filmy i zdjęcia ukazujące wykorzystywanie seksualne zwłok kobiet o dzieci w szpitalnych kostnicach. Okazało się, że Fuller sprofanował w ten sposób 101 ciał dzieci i kobiet w wieku od 9 do 100 lat.

Fuller miał dostęp do zwłok, ponieważ pracował jako elektryk w kilku szpitalach. Mężczyzna przyznał się zarówno do zabójstwa dwóch kobiet, jak i wykorzystywania seksualnego ciał w kostnicach w Tunbridge Wells, Kent i Sussex w latach 2008-2020. Za to otrzymał dodatkowe 12 lat więzienia.

– „Najnowsze zarzuty dotyczą wykorzystania seksualnego zwłok kolejnych 23 dorosłych kobiet od 2007 do 2020 roku. W czwartek David Fuller stawił się przed sądem koronnym w Croydon i przyznał się do postawionych mu zarzutów” – poinformowała policja hrabstwa Kent.

Trwa dochodzenie, w jaki sposób David Fuller mógł niezauważony sprofanować tyle ciał. Raport w tej sprawie ma zostać opublikowany przez brytyjskie ministerstwo zdrowia do połowy 2023 roku.

Horror 14-letniej dziewczynki. „Cała piątka gwałciła ją na zmianę. Później jej grozili”.

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
31,99 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w PSQ Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz