Home Kategorie Ludzie W końcu przerwała milczenie. Opowiedziała, co działo się na planie „Kiepskich”.
2.73K

W końcu przerwała milczenie. Opowiedziała, co działo się na planie „Kiepskich”.

W końcu przerwała milczenie. Opowiedziała, co działo się na planie „Kiepskich”.

Renata Pałys zyskała sławę dzięki roli w serialu „Świat według Kiepskich”. Praca na planie nie była jednak najłatwiejszym zadaniem.

„Świat według Kiepskich” stał się ogromnym hitem. Na antenie zadebiutował w 1999 roku i przez wiele lat przyciągał przed telewizory rzeszę widzów.

31 sierpnia 2022 roku rozpoczęto emisję ostatniej serii odcinków. Losy bohaterów śledzić będzie można już tylko do 23 listopada.

Gwiazdy produkcji coraz chętniej odsłaniają kulisy pracy na planie. Ciekawe informacje przekazała chociażby Renata Pałys. Serialowa Paździochowa ujawniła, że… reżyser próbował ją namówić do tego, aby wystąpiła przed kamerami nago.

– „Na samym początku był taki odcinek „Robochłop”. Reżyser sobie w nim wymyślił, że ja tam będę jako Paździochowa nago. Scena tego oczywiście nie wymagała, ale on pomyślał, że z braku laku fajnie by było, jakbym była nieubrana. Nie zgodziłam się na to. Gdyby mi uzasadnił, dlaczego mam być nago i mnie do tego przekonał, to nie byłoby problemu. A tam jedynym uzasadnieniem było to, że fajnie by było. Odmówiłam więc tego. Nie zgodziłam się też dlatego, że ten serial oglądają dzieci” – podkreśliła Pałys w rozmowie z „Faktem”.

Okazuje się, że jeden z pomysłów reżysera nie przypadł do gustu również Andrzejowi Grabowskiemu i Krystynie Feldman,

– „Razem z Krysią nie zgodziliśmy się na jeden z pierwszych odcinków „Świata według Kiepskich”, bo w scenariuszu było, że Kiepscy jadą na urodziny Jana Pawła II. Krysia, która była wielką katoliczką i w niedzielę nie pracowała, powiedziała, że nie zagra tego i ja powiedziałem to samo. Uważałem, że nasi widzowie nie doszliby do tego, że my nie śmiejemy się z papieża, tylko z jego wyznawców, którzy czasem są bezkrytyczni. Doprowadziliśmy razem do tego, że nie powstał ten odcinek” – ujawnił Grabowski, cytowany przez „Fakt”.

Źródło: Fakt

Wstrząsające doniesienia w sprawie Jerzego Stuhra. Ujawniono zeznania motocyklisty.

Kurs online: Animator Czasu Wolnego
Kurs online: Animator Czasu Wolnego
69,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Animator Czasu Wolnego z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz