Home Kategorie Życie Współpracował z siłami Rosji. Oto, co z nim zrobili Ukraińcy.
1.02K

Współpracował z siłami Rosji. Oto, co z nim zrobili Ukraińcy.

Ukraina poinformowała o zamachu na kolejnego kolaboranta, który współpracował z Rosją. „Pierwszy zastępca burmistrza” miasta Berdiańsk trafił do szpitala w ciężkim stanie po wybuchu samochodu.

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa od 24 lutego. Atak sił Putina spotkał się ze zdecydowaną reakcją wielu Ukraińców, którzy ruszyli do walki z okupantem. Niestety, są też osoby, które postanowiły zdradzić swoją ojczyznę i przeszły na stronę wroga.

Zdrajcy spotkali się na Ukrainie z wielkim potępieniem. Osoby, które postanowiły kolaborować, muszą obawiać się o swoje życie. Ukraińcy bowiem nie mają żadnej litości dla takich ludzi. Regularnie pojawiają się doniesienia o zamachach na kolaborantów.

Do kolejnego zamachu na życie zdrajcy doszło w Berdiańsku. Tym razem pułapkę zastawiono na Pawła Isczuka. Szefowa administracji wojskowej miasta Wiktoria Galicyna potwierdziła, że 31 października doszło do wybuchu samochodu. W wyniku eksplozji ciężko ranny został właśnie kolaborant współpracujący z Federacją Rosyjską. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie jego stan określono jako ciężki.

Wybuch auta należącego do Pawła Isczuka nie był przypadkowy. Ukrainiec był wcześniej dziennikarzem i pracował jako redaktor naczelny berdiańskiej gazety Gorod. Wszystko zmieniło się jednak po napaści sił rosyjskich na jego kraj. Mężczyzna zdecydował się na współpracę z siłami okupanta. W kwietniu 2022 roku Rosjanie nielegalnie mianowali go zastępcą przewodniczącego marionetkowej administracji Berdiańska. Zdrajca miał odpowiadać za „politykę zagraniczną i komunikację masową”.

PILNE! Polak zabity na wojnie z Rosją. Tragiczny finał poszukiwań.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl –

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz