Home Kategorie Ludzie Prezenter TVP zdradził żonę i ma nieślubną córkę. Na ratunek przyszedł… Bóg.

Prezenter TVP zdradził żonę i ma nieślubną córkę. Na ratunek przyszedł… Bóg.

Prezenter TVP zdradził żonę i ma nieślubną córkę. Na ratunek przyszedł… Bóg.

Rafał Patyra w wywiadzie z katolickim tygodnikiem mówił o swoich grzechach. Dziennikarz w przeszłości zdradził żonę, a z romansu z inną kobietą urodziło się dziecko.

Rafał Patyra w TVP prowadził m.in. „Pytanie na śniadanie”. Obecnie możemy go oglądać w „Teleekspresie” i „Rodzinnym ekspresie”. Dziennikarz jest katolikiem i nie wstydzi się mówić o swojej wierze. W życiu zdarzały mu się jednak chwile słabości. W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” powiedział, że w jego pracy sporo się dzieje. Pojawiają się wielkie pieniądze oraz piękne kobiety.

Dziennikarz nie kryje, że w przeszłości wdał się w romans. Jego kochanka zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Rafał Patyra był skołowany i nie wiedział, co zrobić.

– „Nie wiedziałem, w którą stronę iść. Jedni znajomi doradzali, żebym odszedł do tamtej kobiety. Inni, żebym został z rodziną. Przeciąganie liny, rozważanie wszystkich za i przeciw trwało jakieś trzy lata” – powiedział w „Dobrym Tygodniu” Rafał Patyra.

Prezenter trwał jednak w wierze. Dzięki pomocy Boga odnalazł szczęście i naprostował swoje życie. W rozmowie przyznał, że odejście do kochanki będzie wiązać się z odcięciem od sakramentów. Bardzo go to bolało.

– „Byłem na dnie psychicznym i emocjonalnym. Aż w końcu zawołałem do Boga: „Zajmij się tym, bo sam sobie nie poradzę. Zrób ze mną, co chcesz!”. I Pan Bóg wziął sprawy w swoje ręce” – relacjonował dziennikarz dla „Dobrego Tygodnia”.

Udało mu się też uratować małżeństwo. Żonie prezentera bardzo pomogło spotkanie z jednym z duchownych. Była świadoma, że trzeba ratować związek, mimo cierpień, jakie przeżyła. Pewnego dnia zaprosiła męża do Częstochowy na spotkanie Wspólnoty Mamre. Para zaczęła wychodzić z kryzysu.

Co dziś dzieje się z nieślubną córką? Rafał Patyra wyjaśnił, rozmawiając z tygodnikiem, że 13-latka jest pod wpływem mamy i babci, które nie są mu przychylne. Nastolatka 1,5 roku temu obwieściła, że nie chce się spotykać z ojcem. Dziennikarz dzwoni tylko od czasu do czasu przy większych okazjach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Patyra (@rafalpatyra)

Źródło: Dobry Tydzień

Horror w szpitalnych kostnicach. Morderca nagrywał, jak wykorzystuje seksualnie zwłoki dzieci.

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz