PILNE! Wiadomo kto wywołał pożar w klubie w Rosji. Był to żołnierz [WIDEO]
![PILNE! Wiadomo kto wywołał pożar w klubie w Rosji. Był to żołnierz [WIDEO]](https://twojenowinki.pl/wp-content/uploads/2021/03/pilne-1.jpg)
– „Sprawcą tragicznego pożaru w klubie nocnym w Kostromie, w europejskiej części Rosji, był prawdopodobnie 23-letni żołnierz, który wrócił z wojny na Ukrainie” – podało BBC.
Kanał Baza – jeden z rosyjskich kanałów informacyjnych na serwisie Telegram – podaje, że domniemany sprawca, który zdetonował rakietnicę został zatrzymany. Jest to Stanisław Jonkin, był on na froncie na Ukrainie jednak został ranny pod koniec sierpnia.
Po upływie zwolnienia stawił się w październiku w jednostce wojskowej przed komisją lekarską. Nie dawno wrócił do kraju.
Według informacji podanych przez media, pożar doprowadził do śmierci 15 osób, później pojawiły się dane o 13 zabitych. Około 60 osób, które doznały obrażeń, zwróciło się o pomoc lekarską. Ponadto 4 osoby są śpiączce.
Do pożaru doszło w nocy z piątku na sobotę. W klubie o nazwie Poligon przebywało wówczas 250 osób. Właścicielem klubu jest miejscowy deputowany rządzącej partii Jedna Rosja.
PILNE! Spadła Chińska rakieta. Kraje zamykają przestrzeń powietrzną. Ludzie wpadają w panikę.
Źródło: pap.pl
Twoja reakcja?





Zostaw swój komentarz