Home Kategorie Ludzie Żona Macieja Stuhra ma ogromne problemy. Wszystko w rękach lekarzy.
2.21K

Żona Macieja Stuhra ma ogromne problemy. Wszystko w rękach lekarzy.

Żona Macieja Stuhra ma ogromne problemy. Wszystko w rękach lekarzy.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr nie ukrywa, że ma za sobą bardzo ciężki czas. Żona Macieja Stuhra poddała się serii badań, które pozwoliły ustalić możliwą przyczynę jej problemów ze zdrowiem.

Mimo iż Katarzyna Błażejewska-Stuhr niechętnie pojawia się w blasku fleszy, nigdy nie będzie całkiem anonimowa. Żona Macieja Stuhra i autorka poczytnego bloga, często wzbudza zainteresowanie mediów. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno przez problemy ze zdrowiem.

– „Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa” – uskarżała się.

Jej przypadłość objawiała się przewlekłym zmęczeniem, a to nie pozwalało jej cieszyć się czasem spędzonym w gronie najbliższych.

– „Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy” – opowiadała.

W pewnym momencie jej problemy stały się bardzo poważne. Żona Stuhra wyznała, że w ostatnich miesiącach musiała zrezygnować ze sportu, a wyczynem było nawet przejście 200 metrów.

Na swoim blogu zdradziła, że niedługo przejdzie zabieg, który może pomóc jej pokonać problemy ze zdrowiem.

– „Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku, niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów. Z całą pewnością wiele miało podłoże nerwowe albo choroba podsycana niepokojem nasilała swoje objawy” – napisała.

Wygląda na to, że już teraz Katarzyna Błażejewska-Stuhr czuje się lepiej. Niedawno udało jej się przejść kilka kilometrów.

Nie żyje prawdziwa legenda. Był on częścią zespołu Backstreet Boys.

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz