Home Kategorie Ludzie Piotr Polk opowiedział o walce z chorobą. „Czułem się coraz słabszy”.

Piotr Polk opowiedział o walce z chorobą. „Czułem się coraz słabszy”.

Piotr Polk opowiedział o walce z chorobą. „Czułem się coraz słabszy”.

Piotr Polk gościł w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedział o chorobie. Aktor ostatnie 2 lata walczył o zdrowie. Między innymi przeszedł operację przeszczepu nerki.

Piotr Polk przeżył ciężki okres. Aktor był gościem w „DDTVN” i udzielił wywiadu, w którym opowiedział o walce z chorobą. Przez 2 lata nie był w stanie wrócić do pełni sił, a lekarze nie potrafili wykryć u niego żadnego problemu. W końcu usłyszał diagnozę – chore nerki.

– „To była prawie dwuletnia walka, żeby stanąć na nogi. Ta walka odbywała się co rano między mną a mną, żeby wstać z łóżka. Czułem, że jestem coraz słabszy, a mój organizm jest coraz bardziej zatruty. (…) Stan moich nerek bardzo szybko się pogorszył, co stawiało mnie pod ścianą, jeśli chodzi o dializę” – wyznał aktor i przyznał, że przeszczep był dla niego jedyną możliwą formą leczenia.

Pomimo ciężkiej choroby aktor nie zdecydował się zrezygnować z aktywności zawodowej. Powiedział, że przed zabiegiem mało wiedział o przeszczepach i nadal nie chce udawać celebryckiego specjalisty. W trakcie rozmowy w studio obecny był dr Jacek Bicki, który 6 miesięcy temu przeszczepił aktorowi nerkę. W programie można było dowiedzieć się, że w trakcie operacji najczęściej wcale nie wycina się tej źle działającej nerki i nie zastępuje się jej nową, a wszczepia dodatkowy organ, czego przykładem może być przypadek właśnie Polka.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Żona Macieja Stuhra ma ogromne problemy. Wszystko w rękach lekarzy.

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz