Home Kategorie Ludzie Anna Lewandowska poroniła. „Bycie mamą było moim największym marzeniem”.

Anna Lewandowska poroniła. „Bycie mamą było moim największym marzeniem”.

Anna Lewandowska zdecydowała się na poruszający wpis na Instagramie. Do tego zmusiły ją niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego.

– „Jak do 25. roku życia daje w szyje to nie jest to dobry prognostyk w tych sprawach” – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na spotkaniu z wyborcami w Ełku.

W ten sposób opisał problem niskiej dzietności w Polsce. Prezes stwierdził, że kobiety uzależniają się od alkoholu w ciągu 2 lat, a mężczyźni potrzebują na to aż 20. Te słowa spotkały się z ogromną krytyką.

Nie wytrzymała też Anna Lewandowska, która raczej nie zabiera głosu w kwestiach politycznych. Żona kapitana reprezentacji Polski zamieściła emocjonalny wpis w social mediach. W nim podzieliła się z fanami przejmującym wyznaniem.

– „DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami” – pisze Lewandowska.

– „Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia. Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie. Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski…” – dodała.

Żona Macieja Stuhra ma ogromne problemy. Wszystko w rękach lekarzy.

Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
220,00 zł
550,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz