Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Jasnowidz Jackowski regularnie mówi o najróżniejszych sprawach, którymi żyje Polska i świat. Tym razem opowiedział o przeczuciach związanych z nadchodzącą zimą.

Krzysztof Jackowski przyznał, że do tej pory nie zaprzątał sobie głowy nadchodzącą zimą. Przeczucia podpowiadają mu, że nie będzie ona trwać zbyt długo. Jednocześnie zastrzegł, że mówi tylko o końcówce 2022 roku, a nie pierwszych miesiącach przyszłego roku.

– „Nie myślałem o tym. Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy” – stwierdził Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikiem „Super Express”.

Jackowski postanowił powiedzieć więcej o pogodzie, jaka może nas nawiedzić w grudniu. Jasnowidz twierdzi, że będzie to raczej deszczowy okres.

– „Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku” – podsumował Krzysztof Jackowski, cytowany przez „Super Express”.

Zdaje się, że jasnowidz nie przewiduje ogromnego chłodu, czy załamania pogody w naszym kraju. Zapowiada wręcz utrzymanie jesiennej aury przez dłuższy czas.

Źródło: Super Express

Jasnowidzka Aida przekazała wizję na koniec obecnego roku. Zwraca uwagę na ważne słowa.

Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
45,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz