Home Wideo Rosjanie ogrzeją kobiety z Europy? Propagandowy spot przebił wszystko.

Rosjanie ogrzeją kobiety z Europy? Propagandowy spot przebił wszystko.

Rosjanie ogrzeją kobiety z Europy? Propagandowy spot przebił wszystko.

Rosyjska propaganda wciąż zaskakuje. W sieci pojawił się kolejny spot, w którym tym razem pokazano, że Rosjanie tej zimy będą łakomym kąskiem dla kobiet z zachodu Europy.

W social mediach cały czas pojawiają się rosyjskie spoty propagandowe. Krótkie klipy wzbudzają niedowierzanie. Ciężko wyobrazić sobie, że autorzy wierzą w sukces przekazu. Tym razem postanowili wykorzystać problem kryzysu energetycznego w Europie. To, jak to zrobili, rozbawiło tysiące osób.

Twórcy klipu pokazali wizję ciężkiej zimy w Europie. W ich spocie kobieta mieszkająca w zaśnieżonym domu w Wielkiej Brytanii przegląda profile mężczyzn w aplikacji randkowej. Łatwo zwrócić uwagę, że wewnątrz budynku panuje ciemność i niska temperatura. Spośród kandydatów wyróżnia się uśmiechnięty 36-latek z Moskwy. Bohaterce spotu poprawia się humor na widok niskich cen za energię i ogrzewanie, które płaci mieszkaniec stolicy Federacji Rosyjskiej.

Brytyjka nawiązała kontakt z Rosjaninem. Ten poprosił o jej zdjęcia, ale kobieta miała problem z ich wysłaniem przez niski poziom baterii w telefonie i brak oświetlenia. Gdy w końcu jej się udało, otrzymała aprobatę i poleciała do stolicy Rosji. Tam, po otwarciu drzwi mieszkania, okazało się, że w środku jest już kilka kobiet w samej bieliźnie.

Propagandowy klip miał zapewne pokazać, że w przeciwieństwie do krajów europejskich, Rosjanie mogą liczyć na tani prąd. Autorzy przerysowali jednak problemy zachodnich państw. Co ważne, Brytyjka miałaby obecnie problem z dotarciem bezpośrednim komercyjnym lotem do Moskwy. Tego typu połączenia od miesięcy są zawieszone.

PILNE! Rosja oskarża Wielką Brytanie o atak na jej statki. Zaczyna się trzecia wojna światowa?

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz