Home Kategorie Poruszające Wstrząsająca zbrodnia. Zamordowali ciężarną i wycięli płód z jej brzucha. Szokujące szczegóły.

Wstrząsająca zbrodnia. Zamordowali ciężarną i wycięli płód z jej brzucha. Szokujące szczegóły.

Ashley Bush z Arkansas została zamordowana w 31. tygodniu ciąży. Zwłoki kobiety odnaleziono w innym miejscu niż dziecko, które sprawcy wycięli z jej brzucha. Noworodek nie przeżył.

Ciało 33-latki odnaleziono w czwartek. Kobieta zmarła z powodu rany postrzałowej. Bush była w 31. tygodniu ciąży. Dzień przed odnalezieniem zwłok matki, policja natrafiła na ciało jej dziecka.

Jak informuje The Daily Beast, Amber Waterman z Missouri usłyszała zarzut porwania i zabójstwa. Śledczy twierdzą, że motywem zbrodni była próba kradzieży płodu kobiety. Ashley Bush została zwabiona pod pretekstem oferty darmowych ubranek dla dzieci. Według śledczych, Waterman zwabiła 33-latkę do samochodu i wywiozła w odludne miejsce. Pomagać miał jej mąż, Jamie Waterman. Prokuratura zarzuca mu też pomoc w usunięciu zwłok kobiety.

Prokuratura przekazała, że Bush zgodziła się spotkać z kobietą, która w social mediach podawała się za „Lucy Barrows”. Oszustka napisała jej, że ma „trochę artykułów dla niemowląt”, które może oddać za darmo.

33-latka umówiła się z nieznajomą na spotkanie w bibliotece w Gravette w stanie Arkansas. W trakcie rozmowy zaproponowała Ashley pracę. Narzeczony ofiary, Joshua Willis, podwiózł ją 28 października do miejscowego sklepu spożywczego, skąd miał ją później odebrać. Niestety, gdy wrócił, zobaczył, że Ashley siedzi wraz z „Lucy” w odjeżdżającej furgonetce. Jego narzeczona nie odbierała telefonu, a samochód odnaleziono kilka dni później na poboczu autostrady.

Policja odszukała na Facebooku profil „Lucy Burrows”. Okazało się, że logowano się do niego z IP domu Watermanów w Pineville w stanie Missouri. Pomocne były też bilingi telefoniczne Bush, które wykazały, że podróżowała z Arkansas do Missouri.

1 listopada śledczy udali się do domu Watermanów. Amber powiedziała, że dzień wcześniej urodziła martwe dziecko. Na siedzeniach samochodu policjanci znaleźli ślady krwi. Wygląd samochodu zgadzał się z opisem furgonetki, w której Bush była widziana ostatni raz przez narzeczonego.

Dwa dni później śledczy pojechali do pracy Jamiego Watermana. Mężczyzna miał zeznać, że jego żona przyznała się do zamordowania Bush, jednak szybko zrzuciła winę na “Lucy”.

Waterman miał też zeznać, że jego żona zaprowadziła go do ciała 33-latki. Zwłoki były ubrane i leżały twarzą do ziemi. Amber Waterman ukryła je pod niebieską plandeką. Mężczyzna powiedział, że żona zdjęła pierścionek z palca martwej 33-latki, a on zaciągnął zwłoki do paleniska, oblał benzyną i podpalił. Zwęglone szczątki wywieźli i porzucili niedaleko domu. Waterman zaprowadził policjantów na miejsce.

Prokuratura podała, że Ashley Bush została zastrzelona. Płód kobiety został znaleziony w innym miejscu w Missouri. Prokurator Nathan Smith nie chciał powiedzieć, jak usunięto płód z jej ciała.

– „To tylko pokazuje, że na świecie jest zło” – powiedział na konferencji prasowej Smith.

– „Ludzie robią złe rzeczy. A to, że ktoś mógłby upatrzyć ciężarną kobietę, jako swoją ofiarę, jest niewyobrażalne, ale niestety w takim świecie żyjemy” – stwierdził.

Prokurator dodał, że to jedna z najbardziej przerażających spraw, przy których pracował.

Ashley Bush osierociła troje dzieci w wieku 2, 7 i 8 lat. Śledztwo w sprawie jej śmierci prowadzi FBI i organy ścigania w dwóch różnych hrabstwach.

Źródło: The Daily Beast

Nie żyje 18-letni Mateusz z Różana. Rodzina poszukiwała go od niemal 2 tygodni.

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz