Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek podczas wymiany koła. Nie żyje jedna osoba.

Tragiczny wypadek podczas wymiany koła. Nie żyje jedna osoba.

Tragiczny wypadek podczas wymiany koła. Nie żyje jedna osoba.

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem ciężarówki i mężczyzny wymieniającego koło w aucie, który miał miejsce w Rawie Mazowieckiej. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 39-latek.

Do wypadku doszło we wtorek o poranku. Na drodze ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Rawa Mazowiecka Północ a Rawa Mazowiecka Południe osobówka zderzyła się z ciężarówką.

Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, jedna osoba poniosła śmierć. Dodano, że tuż po wypadku zablokowano pas w kierunku Wrocławia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni pasażer osobowej hondy zmieniał koło w aucie, które znajdowało się na pasie awaryjnym. Najprawdopodobniej przejeżdżający w tym samym kierunku ciężarowy man, kierowany przez 48-letniego mężczyznę, potrącił go.

– „W wyniku poniesionych obrażeń 39-latek zmarł na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora trwają czynności wyjaśniające zdarzenie drogowe. Ruch odbywa się płynnie” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Źródło: PAP

Nie żyje 18-letni Mateusz z Różana. Rodzina poszukiwała go od niemal 2 tygodni.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz