Home Kategorie Ludzie Paweł z „Rolnik szuka żony” ma ogromne długi. Kwota zwala z nóg.

Paweł z „Rolnik szuka żony” ma ogromne długi. Kwota zwala z nóg.

Paweł z „Rolnik szuka żony” ma ogromne długi. Kwota zwala z nóg.

Paweł Szakiewicz zdobył popularność po występie w programie „Rolnik sztuka żony”. Obecnie jest m.in. sołtysem, dzięki czemu można znaleźć jego oświadczenie majątkowe.

Program „Rolnik szuka żony” przedstawił nam wiele gwiazd. Jedną z pierwszych był Paweł Szakiewicz. W trakcie show poznał i związał się z Natalią Wodzinowską. Ich znajomość zakończyła się jednak niedługo później. Rolnik szybko odnalazł szczęście u boku innej.

Obecnie jest szczęśliwym mężem swojej sąsiadki. Para doczekała się też dzieci. Paweł to zaradny mężczyzna, który spełnia się zawodowo jako sołtys sołectwa Szyleny oraz biznesmen.

Szakiewicz jako sołtys ma obowiązek składać oświadczenia majątkowe. Pomponik.pl przyjrzał się im i zwrócił uwagę na zadłużenie rolnika. Jak się okazuje, ma spore zobowiązania wobec banków.

W 2021 roku uczestnik programu „Rolnik szuka żony” miał zaciągniętych pięć różnych kredytów. Łączna kwota zobowiązań przekraczała 1,2 mln złotych. To jednak nie oznacza, że sołtys i biznesmen ma problemy finansowe.

Paweł Szakiewicz prowadzi gospodarstwo rolne, dodatkowo hurtowo sprzedaje mleko i spokojnie wystarcza mu na regularne spłacanie kredytów. Do tego dorobił się 210-metrowego domu, jest właścicielem 60-hektarowego gospodarstwa i ma na stanie wiele maszyn rolniczych.

Źródło: Pomponik

Starcie Andrzeja Dudy z aktywistką. Prezydent nie wytrzymał [WIDEO]

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
30,40 zł
75,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz