Home Kategorie Ludzie Doda dostaje groźby śmierci. Powód jest szokujący. „To przerażające”.

Doda dostaje groźby śmierci. Powód jest szokujący. „To przerażające”.

Doda dostaje groźby śmierci. Powód jest szokujący. „To przerażające”.

Doda zdobyła się na odważne wyznanie. Na Instagramie oświadczyła, że po emisji programu „Doda. 12 kroków do miłości” dostaje wiele nieprzyjemnych wiadomości, a nawet groźby śmierci. Powód jest szokujący.

W programie „Doda. 12 kroków do miłości” Doda poszła na kilkanaście randek i w finale miała wybrać „tego jedynego”. Ostatecznie gwiazda nie wybrała żadnego z panów. Zakochała się jednak w kimś zupełnie innym. Fani podejrzewają, że chodzi o Dariusza Pachuta, byłego partnera Doroty Gardias.

Po zakończeniu programu na Dodę wylała się fala krytyki. Zarzucano jej, że poszła do telewizji tylko, aby podbić sprzedaż płyty. Inni dopatrywali się ustawek i chęci zarobku. Doda tłumaczyła, że udział w show był formą autoterapii. Z czasem negatywne komentarze stały się coraz mocniejsze. Pojawiły się nawet groźby śmierci.

Na opublikowanym Instastory Doda podsumowała udział w programie. Niestety, wyjawiła też, że dostaje mnóstwo skandalicznych wiadomości. Niektórzy są wręcz oburzeni, że nie wybrała żadnego z uczestników programu. Zawiść wobec gwiazdy przekracza wszelkie granice.

– „Życzenie mi śmierci i nowotworu. Jest to przerażające, w jaki sposób takie prymitywne, wręcz zwierzęce odruchy wywołuje reality show w ludziach. […] No i życzenie chorób nowotworowych moim rodzicom. Za to, że śmiałam się zakochać w kimś po programie i jest to ktoś inny niż uczestnik tego reality” – relacjonowała Doda.

Gwiazda nie sądziła, że jej udział w „Doda. 12 kroków do miłości” wywoła takie reakcje wśród publiki. Była przekonana, że da widzom nieco rozrywki, a także lekcji dzięki udziałowi psychologa.

– „No ja chyba nie zdawałam sobie sprawy, jakie niezdrowe emocje to będzie wywoływać. Sądziłam, że ten program wszyscy potraktują jako rozrywkowy i uczący, że te rozmowy z psychologiem dadzą dużo lekcji widzom. Jakby to było od samego początku jasno powiedziane, że to nie jest program matrymonialny” – mówiła Doda.

Paweł z „Rolnik szuka żony” ma ogromne długi. Kwota zwala z nóg.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
Oferta zakończona!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz