Home Kategorie Niesamowite Jasnowidzka Aida z ważnym apelem do Polaków. Nie ma już żadnych wątpliwości.

Jasnowidzka Aida z ważnym apelem do Polaków. Nie ma już żadnych wątpliwości.

Jasnowidzka Aida z ważnym apelem do Polaków. Nie ma już żadnych wątpliwości.

Aida Kosojan-Przybysz jest bardzo aktywna w internecie. Popularna jasnowidzka podzieliła się kolejnymi wskazówkami na listopad 2022. Z jej słów wynika, że większość cz nas utrudnia sobie drogę, która prowadzi do szczęścia.

Aida Kosojan-Przynysz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzek w Polsce. Regularnie dzieli się najróżniejszymi przepowiedniami i wskazówkami. Aida często udziela porad psychologicznych.

Jasnowidzka próbuje doradzać, jak otwierać się na doświadczanie radości i jak można przyciągać pozytywne emocje.

Kosojan-Przybysz twierdzi, że brakuje nam m.in. optymizmu i wiary w siebie. Problemem jest też poczucie winy i zamartwianie się o wygląd. Jasnowidzka ma więc prostą radę na listopad 2022.

– „Bądź! Po prostu bądź! Bo jesteś kimś wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym. Nie musisz wyglądać jak ktoś, bo jesteś sobą” – napisała Aida.

Jasnowidzka uważa, że radość i uśmiech to bardzo istotne emocje. Pozytywne nastawienie do życia – w jej odczuciu – jest istotniejsze niż różne umiejętności.

– „Nie musisz umieć robić salta. Nie musisz być „kimś”. Bądź radością w oczach, uśmiechem o poranku, łzą szczęścia i oporą. Bądź miłością i spokojem. To wszystko masz” – stwierdziła Aida.

Aida twierdzi też, że radość możemy wydobywać z siebie zupełnie naturalnie. Przekonuje, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, które chce cieszyć się życiem, niezależnie od przeszkód.

– „Z tym przyszedłeś na świat, bo w piękno i radość życia jest wyposażona dusza każdego dziecka. Nie wyrastaj z miłości do siebie. Nie wyrastaj z marzeń. Nie wyrastaj z nadziei. Po prostu kochaj i bądź!” – zaapelowała Aida Kosojan-Przybysz za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
Oferta zakończona!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz