Home Kategorie Poruszające Szok! Zmasakrowane ciało odnalezione w lesie. Stopy były odcięte.

Szok! Zmasakrowane ciało odnalezione w lesie. Stopy były odcięte.

Szok! Zmasakrowane ciało odnalezione w lesie. Stopy były odcięte.

Zwłoki 36-letniego Daniela S. odnaleziono w kompleksie leśnym w Wierzchowiskach w woj. lubelskim. Na ciele było wiele ran ciętych. Odcięto też stopy.

W kwietniu 2019 roku w kompleksie leśnym w Wierzchowiskach znaleziono ciało 36-letniego Daniela S. Zwłoki miały wiele ran w okolicach głowy i szyi, a także odcięte stopy. W sprawie policja zatrzymała 29-letnią Justynę K. i jej 51-letniego partnera Krzysztofa Ł. Oraz 31-letniego Stanisława K.

Napastnicy chcieli poćwiartować ciało Daniela S. piłą spalinową.

– „Najpewniej Krzysztof Ł. chciał rozczłonkować ciało i porozrzucać po lesie. Nie dał rady. Po odcięciu stóp zdał sobie sprawę, że to za dużo jak na niego” – mówił „Super Expressowi” policjant związany ze śledztwem.

Jaki był motyw zbrodni? Śledztwo wykazało, że Daniel S. przyznał się do zabicia psa Justyny K. ze szczególnym okrucieństwem, a kobieta postanowiła się bestialsko zemścić. Nie przyznała się jednak do zarzucanych jej czynów, podobnie jak Stanisław K. Do stawianych zarzutów przyznał się natomiast partner Justyny K. – Krzysztof Ł.

W maju 2021 roku Justyna K. została skazana za zabójstwo, sprofanowanie zwłok i udział w pobiciu na 25 lat więzienia. Sąd skazał Stanisława K. na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Sprawa Krzysztofa Ł. Została wyłączona do odrębnego postępowania przed Sądem Rejonowym w Janowie Lubelskim. Skazano go na 4 lata więzienia.

Teraz wyrok w sprawie wydał Sąd Apelacyjny w Lublinie. Justyna K. została uniewinniona od zarzutu znieważenia zwłok Daniela S. i złagodzono jej karę z 25 do 16 lat więzienia.

– „Kara będzie w zupełności wystarczająca dla wdrożenia procesów resocjalizacyjnych i adekwatna” – powiedziała sędzia Elżbieta Jóźwiakowska.

Sąd uchylił także wyrok wobec Stanisława K. i przekazał jego sprawę do ponownego rozpoznania Sądowi Rejonowemu w Janowie Lubelskim. W uzasadnieniu podkreślono, że „oskarżony miał w znacznym stopniu ograniczoną poczytalność i przed sądem pierwszej instancji powinien mieć obrońcę, którego nie miał”.

Źródło: Super Express

Wstrząsająca zbrodnia. Zadał 16-latce wiele ciosów nożem. Wcześniej podrzucił siekierę i list z pogróżkami.

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz