Home Kategorie Poruszające Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Pożar hali produkcyjnej Draxton we Wrocławiu rozpoczął się w czwartek po 8:00. Na miejscu zjawiło się 11 zastępów straży pożarnej.

Mieszkańcy Wrocławia informują, że kłęby dymu widać aż z Leśnicy. Czarną chmurę widać na zdjęciach i filmach, które pojawiły się w internecie.

– „Pali się zakład produkcyjny w okolicy ulic Bystrzyckiej i Balonowej. Dym widać z daleka. Na miejsce dojeżdża wiele jednostek straży pożarnej” – poinformowała dziennikarka Radia ZET Grażyna Wiatr.

– „Nie ma informacji o toksyczności dymu, ale strażacy zalecają zamknięcie okien. Pożar zakładu przy Bystrzyckiej nie jest opanowany. Dojeżdżają kolejne zastępy strażaków i cysterny na wypadek niewydolności sieci hydrantowej” – poinformowano przed 10:00.

– „W hali produkcyjnej przy ul. Bystrzyckiej zapaliła się maszyna do obróbki metalu. Na tę chwilę jest brak osób poszkodowanych. Prowadzimy czynności prowadzące do ugaszenia pożaru” – poinformowała „Gazetę Wrocławską” st. str. Magdalena Cwynar, oficer prasowy Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Pożar objął halę o wymiarach 100 metrów długości, 50 metrów szerokości i 12 metrów wysokości. 30 osób ewakuowało się jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Wielka ewakuacja szkoły podstawowej. Dzieci nagle zaczęły mdleć.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz