Home Kategorie Poruszające Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Ogromne kłęby dymu widać z daleka. W sieci pojawiły się niepokojące nagrania z Wrocławia.

Pożar hali produkcyjnej Draxton we Wrocławiu rozpoczął się w czwartek po 8:00. Na miejscu zjawiło się 11 zastępów straży pożarnej.

Mieszkańcy Wrocławia informują, że kłęby dymu widać aż z Leśnicy. Czarną chmurę widać na zdjęciach i filmach, które pojawiły się w internecie.

– „Pali się zakład produkcyjny w okolicy ulic Bystrzyckiej i Balonowej. Dym widać z daleka. Na miejsce dojeżdża wiele jednostek straży pożarnej” – poinformowała dziennikarka Radia ZET Grażyna Wiatr.

– „Nie ma informacji o toksyczności dymu, ale strażacy zalecają zamknięcie okien. Pożar zakładu przy Bystrzyckiej nie jest opanowany. Dojeżdżają kolejne zastępy strażaków i cysterny na wypadek niewydolności sieci hydrantowej” – poinformowano przed 10:00.

– „W hali produkcyjnej przy ul. Bystrzyckiej zapaliła się maszyna do obróbki metalu. Na tę chwilę jest brak osób poszkodowanych. Prowadzimy czynności prowadzące do ugaszenia pożaru” – poinformowała „Gazetę Wrocławską” st. str. Magdalena Cwynar, oficer prasowy Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Pożar objął halę o wymiarach 100 metrów długości, 50 metrów szerokości i 12 metrów wysokości. 30 osób ewakuowało się jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Wielka ewakuacja szkoły podstawowej. Dzieci nagle zaczęły mdleć.

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
15,84 zł
33,80 zł
Oferta zakończona!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz