Home Kategorie Poruszające PILNE! Duda nie żyje! Doszło do tragicznego wypadku.

PILNE! Duda nie żyje! Doszło do tragicznego wypadku.

PILNE! Duda nie żyje! Doszło do tragicznego wypadku.

Tragiczny wypadek w USA. Śmierć poniósł Mariusz Duda, wybitny stomatolog, który był jednym z pionierów nowoczesnej implantologii w Polsce.

O tragicznej śmierci Mariusza Dudy poinformowała w mediach społecznościowych klinika stomatologiczna Duda Clinic w Katowicach, której był założycielem. Okazało się, że dentysta przebywał w Stanach Zjednoczonych.

– „Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym w wypadku samochodowym zginął tragicznie dr n. med. Mariusz Duda. Wracał z Kongresu ICOI w Las Vegas. […] Wybitny wizjoner, mentor, klinicysta, szef, przyjaciel, wspaniały człowiek” – napisano. Informację podało też Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, którego Duda od 2007 r. był prezesem.

– „Był wizjonerem, który wierzył w praktykę. Klinicystą z duszą nauczyciela i naukowca. Generował chaos, ale był świetny w jego ogarnianiu. Był optymistą i do końca wierzył w swoją szczęśliwą gwiazdę. Kochał Synów, lubił samochody, pracował i bawił się równie intensywnie. Był człowiekiem wielkiej wiary. Wierzył w ludzi, w pracę, happy endy” – czytamy w poście.

Jak przypomina „Fakt”, Mariusz Duda był specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz ekspertem ds. implantologii stomatologicznej i absolwentem (z wyróżnieniem) Śląskiej Akademii Medycznej. Od 1990 roku legitymował się tytułem doktora nauk medycznych.

Zasiadał w zarządzie International Congress of Oral Implantologists (ICOI) Europe. Był również autorem „70 wykładów wygłoszonych w Polsce i za granicą oraz niemal 100 prac ogłoszonych drukiem w krajowych i międzynarodowych czasopismach naukowych”, jak podaje dentonet.pl.

Starcie nastolatka z Donaldem Tuskiem. „Ja na pana patrzeć nie mogę!”

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz