Home Kategorie Ludzie Doda musiała uciec z Warszawy. Obawia się o swoje życie?

Doda musiała uciec z Warszawy. Obawia się o swoje życie?

Doda musiała uciec z Warszawy. Obawia się o swoje życie?

Doda na Instagramie wyjawiła, że po zakończeniu programu „Doda. 12 kroków do miłości” dostaje wiele gróźb śmierci. Wobec jej rodziców również kierowane są obrzydliwe słowa. Gwiazda postanowiła uciec z Warszawy.

Doda podpadła wielu widzom po finale programu, w którym poszukiwała drugiej połówki. Ostatecznie gwiazda nie wybrała żadnego kandydata. Internauci są wściekli i zaczęli oskarżać piosenkarkę o to, że chciała jedynie wypromować swoją nową płytę.

Artystka tłumaczyła, że udział w programie był formą autoterapii i to nie jej wina, że serce wybrało kogoś innego. Na Instagramie wyjawiła, że otrzymuje groźby śmierci, a ludzie życzą jej rodzicom choroby nowotworowej.

– „Życzenie mi śmierci i nowotworu. Jest to przerażające, w jaki sposób takie prymitywne, wręcz zwierzęce odruchy wywołuje reality show w ludziach. […] No i życzenie chorób nowotworowych moim rodzicom. Za to, że śmiałam się zakochać w kimś po programie i jest to ktoś inny niż uczestnik tego reality” – opowiadała Doda na Instastory.

Doda tłumaczyła, że nie sądziła iż tak skrajne i niezdrowe emocje wywoła program i jej decyzje. Liczyła na to, że będzie to tylko forma rozrywki z nutą edukacji dzięki udziale psychologa. Teraz przez falę hejtu piosenkarka wyjechała z Warszawy i odcięła się od negatywnych emocji.

– „Muszę się odseparować i usunąć. Parę lat temu robiłabym z tego zadymę i zgłaszałabym na policję. Mój menadżer mi to radzi, ale ja nie chcę. Nie chcę wchodzić w polemiki i walki, ale za dużo przeszłam w życiu i bardzo mi zależy mi na moim spokoju psychicznym” – opowiadała Doda.

– „Czuję się bardzo osaczona. A mój spokój ducha jest dla mnie priorytetowy” – skwitowała Doda.

Doda dostaje groźby śmierci. Powód jest szokujący. „To przerażające”.

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz