Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski spojrzał na mapę. Wskazał, gdzie dojdzie do dramatu.

Jasnowidz Jackowski spojrzał na mapę. Wskazał, gdzie dojdzie do dramatu.

Jasnowidz Jackowski spojrzał na mapę. Wskazał, gdzie dojdzie do dramatu.

Krzysztof Jackowski regularnie wypowiada się na temat wydarzeń w Polsce i na świecie, które mogą wpływać na życie każdego z nas. Tym razem jasnowidz podzielił się przeczuciami zebranymi z map państw.

Krzysztof Jackowski ma przeczucie, gdzie spadnie bomba atomowa. Od dłuższego czasu świat obawia się tego, że Władimir Putin wykorzysta broń atomową na Ukrainie. Według jasnowidza, kierunek tego ataku będzie jednak zupełnie inny i niespodziewany. Gdzie według Jackowskiego może dojść do dramatu?

– „Dziwna rzecz mi się skojarzyła jako pierwsza. W życiu bym się tego nie spodziewał. Drodzy państwo… Poczułem, że jeżeli gdziekolwiek miałaby spaść atomowa, to w obecnym czasie wszystkim nam by się kojarzyła Ukraina i jej okolice, a ja państwu powiem, że jeżeli grozi nam w najbliżej przyszłości atom, to jest to Bliski Wschód” – powiedział podczas transmisji na żywo jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski wskazał dokładną lokalizację. Bliski Wschód to miejsce, gdzie zdaniem jasnowidza może wydarzyć się wielka tragedia. W jego przeczuciach pojawiły się też bardziej dokładne informacje.

– „Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu. Te rejony w moim poczuciu są zagrożone atomem” – twierdził Jackowski.

– „Iran zostanie zaatakowany. To będzie bardzo cichy atak, nagły. Nie będzie się w ogóle słyszało o tym, że Iran będzie miał być zaatakowany. Nie będzie pogróżek w danym momencie w stosunku do Iranu. Ta sprawa radykalnie powstanie i radykalnie zaistnieje.”

Kto zaatakuje Iran? Jackowski nie wskazał konkretnego państwa, ale zasugerował, że coś dzieje się w Afganistanie.

– „Została tam broń po oddziałach NATO, dziwni ludzie władają teraz tym państwem” – ocenił.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz