Home Kategorie News PILNE! Korea PŁN wystrzeliła kolejny pocisk balistyczny w stronę Japonii. Sytuacja staje się przerażająca.

PILNE! Korea PŁN wystrzeliła kolejny pocisk balistyczny w stronę Japonii. Sytuacja staje się przerażająca.

PILNE! Korea PŁN wystrzeliła kolejny pocisk balistyczny w stronę Japonii. Sytuacja staje się przerażająca.

– „Korea Północna wystrzeliła w kierunku Morza Japońskiego pocisk balistyczny” – przekazało wojsko Koreii Południowej. Jest to kolejna już prowokacja ze strony Pjongjangu.

– „Kolegium szefów sztabów armii Korei Płd. poinformowało o wystrzeleniu przez Koreę Płn. pocisku balistycznego nieokreślonego rodzaju. Nie podano szczegółów” – przekazała agencja Yonhap.

O wykryciu pocisku, który wyglądał na rakietę balistyczną, poinformowały również władze Japonii. Według źródeł rządowych agencji Kyodo pocisk spadł do morza poza wyłączną strefą ekonomiczną Japonii. Dlatego też nie spowodował żadnych szkód.

Korea Północna prowadzi w tym roku próby rakietowe na niespotykaną dotąd skalę. Coraz mocniej nasilają się one od przeszło tygodnia. Zupełnie tak, jakby Korea Północna przygotowywała się do wojny.

Reżim w Pjongjangu protestował przeciwko współpracy wojskowej USA i Korei Płd. oraz zakończonych niedawno największych w historii wspólnych ćwiczeń wojsk lotniczych obu tych krajów. Obecnie Korea Północna grozi Korei Południowej oraz USA użyciem broni nuklearnej.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Źródło: RMF24.pl

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz