Home Kategorie Poruszające Pożegnanie z ojcem, które łamie serce. Córeczka zrobiła to, zanim opuściła cmentarz.

Pożegnanie z ojcem, które łamie serce. Córeczka zrobiła to, zanim opuściła cmentarz.

Żona i dwie córeczki pożegnały na cmentarzu jednego z obrońców Ukrainy – żołnierza i byłego mistrza kraju w boksie Olega Prudky’ego. Jedna z dziewczynek przed rozstaniem ucałowała zdjęcie ojca, które umieszczono na krzyżu stojącym nad grobem.

Oleg Prudky zginął na froncie. 30-letni były bokser należał do oddziałów specjalnych policji w Czerkasach, biorących udział w najbardziej wymagających starciach. Prudky zginął w ataku na miasto przeprowadzonym w maju. Śmierć wtedy poniosło też trzech jego kolegów z oddziału.

Zdjęcie pokazujące ostatnie pożegnanie rodziny z Prudkym zamieszczono na twitterowym profilu ministerstwa obrony Ukrainy. Jedna z dziewczynek ucałowała zdjęcie ojca, które umieszczono na krzyżu nad jego grobem. Marianna, żona Olega, umieściła w sieci pożegnalny list, który opisuje jej relację z mężem.

– „Nie wierzę w to, że cię z nami nie będzie. Nie usłyszę: „dzień dobry kochanie. Czuję się dobrze? Jak tam dziewczynki?”. I jeszcze jednej, najważniejszej rzeczy: „kocham Cię”. Dla nas byłeś jak słońce, przykład dla dzieci, które cię kochały i za każdym razem pytały, kiedy wrócisz. Jak mam im powiedzieć, że już nie wrócisz? Jesteś moim aniołem. Bardzo cię kocham” – napisała żona żołnierza.

Oleg Prudky to były dwukrotny mistrz Ukrainy w amatorskim boksie. W trakcie kariery był powołany na zawody z cyklu WSB (World Series of Boxing) do drużyny Ukrainian Otomans.  Przed laty należał do niej m.in. Wasyl Łomaczenko i Oleksandr Usyk.

30-letniego boksera pożegnała ukraińska federacja.

– „Ze smutkiem informujemy, że mistrz Oleg Prudky zginął na polu bitwy w trakcie walk z rosyjskim okupantem. Przesyłamy rodzinie kondolencje. Cześć pamięci Olega.”

Zgotowali małej Hani piekło, a w końcu zamordowali niewinną dziewczynkę. Niski wyrok wywołał furię społeczeństwa.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz