Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające.

Jasnowidz Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające.

Jasnowidz Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające.

Krzysztof Jackowski podzielił się najnowszą wizją dotyczącą przyszłości. Powiedział, że świat jeszcze długo nie wróci do normalności. Jasnowidz twierdzi, że może też wybuchnąć kolejny konflikt.

Podczas ostatniej transmisji na YouTube Jackowski opowiedział o tym, co przyniesie przyszłość. Odniósł się do wojny na Ukrainie i kryzysu gospodarczego, który odczuwa cały świat.

Z jego wizji wynika, że USA będą chciały wycofać się z działań dotyczących wojny na wschodzie Europy. Konflikt na Ukrainie wchodzi jednak w „proces próby udobruchania dwóch stron”.

– „To jeszcze nie jest czas na to, żebyśmy mogli odetchnąć z ulgą i pomyśleć o tym, że świat wraca wreszcie do jakiejś normalności” – powiedział jasnowidz.

W swojej wizji Jackowski widział też nowe konflikty. Do jednego mają szykować się Chiny. Nie wiadomo jednak, jakie działania zamierzają prowadzić. Jackowski dodał, że widzi też obrazy nowej wojny, w innej części świata.

– „Jest noc. Jestem na dużej wysokości, jakbym leciał samolotem. Powiedzmy 10 tys. km. nad ziemią. Patrzę w dół, a tam potężny obszar płonie, jakby był potężny pożar. Mam wrażenie, że patrzę w kierunku Turcji” – mówi.

Jasnowidz wyznał, że drugi konflikt będzie o wiele poważniejszy, a jego skutki odczujemy ze zdwojoną siłą. Kryzys może się tylko pogłębić. Co więcej, w działania zaangażuje kilka mocarstw. Być może chodzi o USA lub Chiny.

– „Jak się zacznie ten drugi konflikt, to powiem państwu, że te kryzysy, które mamy teraz, to będzie babka z piasku w piaskownicy do tego, co zacznie ogarniać świat” – dodaje na końcu Jackowski.

Jasnowidzka Aida z ważnym apelem do Polaków. Nie ma już żadnych wątpliwości.

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz