Home Kategorie Ludzie Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się na wizji.

Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się na wizji.

Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się na wizji.

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony” przeszła ogromną metamorfozę. Celebrytka wzięła też udział w programie „Magia nagości”, gdzie poszukiwała partnera.

Jessica na stałe zapisała się w pamięci fanów „Rolnika”. Wystąpiła też w kilku innych programach telewizyjnych, jak „Jak matka z córką” czy „Shopping Queens”. Ostatnio z kolei wzięła udział w show „Magia nagości”. Kobieta miała pozować nago w programie. Niedawno celebrytka przywdziała białe kozaczki i opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Przeszła ogromną metamorfozę.

Miemiec pojawiła się na scenie kontrowersyjnego programu i wybierała partnera spośród roznegliżowanych panów. Pudelek donosi, że niedawno była także obecna w jednym z odcinków, jednak tym razem sama zrzuciła z siebie ubrania. Niestety nie została wybrana przez uczestnika programu, który zdecydował się poznać inną kandydatkę.

Ostatnio Jessica opublikowała w sieci nowe fotografie, na których pozuje w czarno-białej stylizacji, prezentując swój nowy wygląd. Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakimś reality-show?

Jasnowidz Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz