Home Kategorie Poruszające Zwłoki kobiety w łazience. Miała ranę głowy po tępym narzędziu.

Zwłoki kobiety w łazience. Miała ranę głowy po tępym narzędziu.

Zwłoki kobiety w łazience. Miała ranę głowy po tępym narzędziu.

Zarzut zabójstwa 64-latki usłyszał w niedzielę 72-letni mężczyzna. Podejrzany przyznał się do winy. Ciało kobiety z raną głowy po tępym narzędziu odnaleziono w łazience.

Zwłoki 64-latki zostały odnalezione przez służby 11 listopada po południu w jednym z mieszkań w gminie Gniewkowo. Jak przekazała PAP, kobieta mogła zostać zabita.

– „Miała zostać znaleziona w łazience z raną głowy po tępym narzędziu. Jej mąż był poszukiwany przez dobę. W sobotę przed godziną 17 zatrzymano go na terenie kompleksu leśnego w gminie Gniewkowo” – relacjonował PAP.

– „Podejrzanemu został przedstawiony zarzut z art. 148 Kodeksu karnego tj. dokonania zabójstwa. Przyznał się do winy” – poinformował PAP w niedzielę szef Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu Robert Szelągowski.

Prokuratura przekazała też, że do sądu trafił wniosek o tymczasowy areszt wobec mężczyzny.

– „Sąd Rejonowy w Inowrocławiu wyznaczył rozpoznanie wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania na poniedziałek (14 listopada, przyp.)” – dodał prok. Szelągowski.

Za zabójstwo grozi co najmniej 8 lat więzienia, 25 lat lub dożywocie. Z informacji PAP wynika, że już wcześniej w tej rodzinie dochodziło do przemocy wobec kobiety ze strony jej męża.

Źródło: PAP

Zwłoki 19-latki i 20-latka odnaleziono w zamkniętym mieszkaniu. Szokujące ustalenia służb.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz