Home Kategorie Poruszające Mężczyzna zginął w pożarze. Nie chciał zostawić swojej żony.

Mężczyzna zginął w pożarze. Nie chciał zostawić swojej żony.

Mężczyzna zginął w pożarze. Nie chciał zostawić swojej żony.

Kennet Zerr ze Stanów Zjednoczonych zginął razem ze swoją żoną w pożarze ich domu. Mężczyzna odmówił wyjścia z płonącego budynku, gdyż nie chciał pozostawić swojej żony.

W miejscowości Melle w amerykańskim stanie Missouri doszło do pożaru, o czym właściciel domu Kennet Zerr natychmiast powiadomił służby. Poinformował również, że w mieszkaniu przebywa wraz ze swoją żoną Phyllis i dodał, że nie można ona opuścić mieszkania.

Jak powiedział syn pary, Andy Zerr, dyspozytor wzywał Kenetta do ucieczki z płonącego domu. Ten jednak stwierdził, że nie pozostawi swojej żony samej w płonącym domu.

– „Kazano mojemu ojcu wyjść z domu, a on powiedział „nie zostawię żony ” i został z nią. Do końca” – przekazał syn pary.

Według szefa straży pożarnej Dana Casey, żona mężczyzny podczas pożaru spadła z wózka inwalidzkiego. Niestety jej mąż, który był już też starszym człowiekiem, nie był w stanie jej pomóc. Zdecydował się jednak, że zostanie ze swoją ukochaną żoną.

Strażacy próbowali uratować parę, jednak kiedy dostali się w końcu do mieszkania, okazało się, że było już za późno. Małżeństwo odnaleziono martwe w łazience.

Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu. Maszyny się rozpadły [WIDEO]

Źródło: Polsatnews.pl

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz