Home Kategorie Życie Pijany przyjechał traktorem po kolejną skrzynkę piwa. Okazało się, że pojazd nie miał przeglądu, a potem wyszły kolejne problemy.

Pijany przyjechał traktorem po kolejną skrzynkę piwa. Okazało się, że pojazd nie miał przeglądu, a potem wyszły kolejne problemy.

Pijany przyjechał traktorem po kolejną skrzynkę piwa. Okazało się, że pojazd nie miał przeglądu, a potem wyszły kolejne problemy.

51-latek przyjechał traktorem po skrzynkę piwa. Zatrzymała go policja. Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. To jednak dopiero początek wszystkiego co znaleźli policjanci.

Bardzo szybko wyszło na jaw, że traktorzysta nie miał uprawnień do kierowania, a jego ciągnik nie posiadał aktualnego przeglądu i ubezpieczenia. Niezła kolekcja.

– „Mężczyzna podjechał ciągnikiem pod jeden ze sklepów spożywczych w gminie Suwałki, a następnie wysiadł z niego i poszedł na zakupy. Wygląd i zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on być po alkoholu” – napisała komenda miejskiej policji w Suwałkach.

Badanie alkomatem wykazało, że 51-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

– „Mało tego w sklepie chciał kupić jeszcze skrzynkę piwa. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że kierujący nie ma uprawnień do kierowania, natomiast jego ciągnik nie posiada aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia” – przekazała Suwalska policja.

Za to przestępstwo, grożą mężczyźnie dwa lata więzienia.

Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu. Maszyny się rozpadły [WIDEO]

Źródło: Polsatnews.pl

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz