Home Kategorie Poruszające 10-latek zadłużony na ponad 30 tysięcy złotych. „Państwo w Państwie”.

10-latek zadłużony na ponad 30 tysięcy złotych. „Państwo w Państwie”.

10-latek zadłużony na ponad 30 tysięcy złotych. „Państwo w Państwie”.

10 letni Przemek był zaniedbywany przez matkę która nadużywała alkoholu. Zostały jej odebrane prawa rodzicielskie. Jednak chłopiec nadal się nie uwolnił. Matka zadłużyła go na 30 tys. złotych.

10-letni Przemek od małego był zaniedbywany w swoim domu rodzinnym. Matka nadużywała alkoholu i nie opiekowała się synem, gdy umarł ojciec, mieszkanie zmieniło się w melinę, a Przemek chodził głodny. To smutna historia.

Chłopiec po wielu perypetiach trafił do rodziny zastępczej z którą mieszka od dwóch lat, jednak jego kłopoty wcale się nie skończyły.

– „Matka piła alkohol i znikała, dziecko zostawało same, czasami pod drzwiami czekało aż do nocy. Któregoś razu na oczach syna wyrzuciła jego chorą świnkę morską przez okno. Przemek był głodzony. Z jego opowieści wynika, że mama potrafiła nie dawać mu jeść przez 3 dni. Kiedy się zapytałam, w jaki sposób sobie wtedy radził, powiedział mi, że jadł cukier z cukiernicy, bo to było jedyne, co było w domu” – tłumaczy Monika Bajer, matka zastępcza chłopca.

Rodzice zastępczy dowiedzieli się, że Przemek jest właścicielem mieszkania, które w darowiźnie przekazała mu babcia. Jednak matka nadal zajmuje lokal i co gorsza zadłużyła go na 30 tysięcy złotych.

– „Dla mnie to jest kradzież. Mnie interesuje dobro dziecka, jeżeli dziecko ma mieszkanie, to to mieszkanie ma na niego czekać albo równowartość tego mieszkania. Bo za 8 lat on będzie dorosły i będzie potrzebował tych pieniędzy albo tego mieszkania” – przekazała matka zastępcza.

Co gorsza pełnomocnik wspólnoty mieszkaniowej, wniósł pozew przeciwko małemu Przemkowi. To okrutne.

Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu. Maszyny się rozpadły [WIDEO]

Źródło: polsatnews.pl

 

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz