Home Kategorie Ludzie Jerzy Połomski nie żyje. Wiadomo, co działo się z artystą tuż przed śmiercią.

Jerzy Połomski nie żyje. Wiadomo, co działo się z artystą tuż przed śmiercią.

Jerzy Połomski zmarł w poniedziałek. Piosenkarz znany z przebojów takich, jak „Cała sala śpiewa z nami” czy „Bo z dziewczynami” od zeszłego tygodnia był w szpitalu. Menadżerka artysty ujawniła, co działo się z nim tuż przed śmiercią.

Jerzy Połomski zmarł 14 listopada 2022 roku po 19:00 w szpitalu przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Gwiazdor przebywał tam od zeszłej środy. Jak ujawnia w rozmowie z „Faktem” menadżerka Połomskiego, lekarze przez kilka dni starali się pomóc artyście, niestety bez skutku.

Przyczyna śmierci Jerzego Połomskiego nie została jeszcze ujawniona, wiadomo jednak, że niedawno gwiazdor przeszedł operację nogi. Menadżerka artysty podkreśla, że nie wie jeszcze, co doprowadziło do jego zgonu, ale zasugerowała, że pogorszenie jego stanu zdrowia mogło być związane z infekcją po operacji, której osłabiony organizm 89-latka nie był w stanie pokonać.

-” Jerzy od środy był w szpitalu, lekarze walczyli o jego zdrowie. Nie mogę powiedzieć dokładnie, co się stało, bo jutro będzie akt zgonu. Nie chcę przekręcić. Wdała się jakaś infekcja, jakieś zakażenie, z którym organizm sobie nie poradził, ze względu pewnie na wiek. Dodam tylko, ale nic więcej nie powiem, że miał wcześniej uszkodzoną nogę. Miał operację nogi i to pewnie miało też wpływ. Tyle mogę powiedzieć” – ujawniła „Faktowi” Violetta Lewandowska.

Jerzy Połomski miał problemy ze zdrowiem od dłuższego czasu. Jeszcze w 2018 roku u artysty pojawiły się problemy ze słuchem, przez co zdecydował się zawiesić karierę.

Latem 2021 roku Połomski zamieszkał w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Zrobił to na własną prośbę, ponieważ wymagał stałej opieki, a w swoim mokotowskim mieszkaniu przebywał sam. Gwiazdor nie miał żony ani dzieci. Niedanowo media donosiły, że 89-letni piosenkarz wybrał nagrobek i zaplanował swój pogrzeb na Cmentarzu Powązkowskim.

Nie żyje znany i uwielbiany muzyk. Miał 65 lat.

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz