Home Kategorie Ludzie Krystyna z „Rolnika” rozstała się z żoną. Zaszła w ciążę tuż po zerwaniu.
2.83K

Krystyna z „Rolnika” rozstała się z żoną. Zaszła w ciążę tuż po zerwaniu.

Krystyna z „Rolnika” rozstała się z żoną. Zaszła w ciążę tuż po zerwaniu.

Krystyna Kamińska z „Rolnik szuka żony” jakiś czas temu poinformowała, że jest w ciąży. Nie będzie wychowywać dziecka z Agnieszką, jak podejrzewała większość z nas. Kobieta wyznała, że jakiś czas temu rozstała się z żoną.

Krystyna Kamińska brała udział w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”, gdzie walczyła o względy Roberta. Kilka lat później okazało się, że jest w związku z kobietą.

W 2022 roku Krystyna i Agnieszka pobrały się w Edynburgu. Niedawno pierwsza z nich zaskoczyła wszystkich wiadomością, że jest w ciąży. Internauci byli pewni, że celebrytka wychowa dziecko z Agnieszką. Okazuje się jednak, że dziewczyny od jakiegoś czasu nie są w związku.

– „Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje” – oznajmiła Krystyna.

Dodała, że rozstanie nastąpiło już jakiś czas temu i wśród jej bliskich znajomych wszyscy już o tym wiedzą.

– „W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, kto jeszcze nie wie… właśnie nagrywam ten film” – wyjaśniła Krystyna.

Internauci już dawno zauważyli, że na profilach Krystyny nie pojawiają się materiały z Agnieszką.

– „Smutno, kibicowałam wam”

– „mimo wszystko gratulacje i trzymam kciuki, żeby się ułożyło” – piszą obserwatorzy byłej pary i życzą obu dziewczynom szczęścia.

Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się na wizji.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz